bruji nesto na lijevom tocku

bruji nesto na lijevom tocku

Član
prije 10 dana sam stavio nove gume i vecinom sam se vozio po gradu. veceras isao van grada i preko 70km/h malo skrenem u desno bruji na lijevom tocku i nosi u lijevu stranu kad pustim volan, sta bi moglo biti??
primjetio sam jos ako su prljave gume od blata i kad vozim po cesti desna guma ostane prljava a lijeva cista po gazecem dijelu, spuru nikad nisam radio :icon_question:
 
BHT Ovisnik
špuru ako nisi radio uradi zbog sebe,ja sam nedavno imao isti problem,ovako kada vozam nista,izvan grada na magistrali u krivini bruji,kontam lezaj,al ne cuje se na pravcu,sta je kad zglob;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
špuru ako nisi radio uradi zbog sebe,ja sam nedavno imao isti problem,ovako kada vozam nista,izvan grada na magistrali u krivini bruji,kontam lezaj,al ne cuje se na pravcu,sta je kad zglob;)

ma ne bruji to puno sasvim malo se cuje, kontam ako je spura pa kad motam desno da dere gumu lijevo jer bas se osjeti da je oko gume a nove kupio
 
Član
menso206 je napisao(la):
prije 10 dana sam stavio nove gume i vecinom sam se vozio po gradu. veceras isao van grada i preko 70km/h malo skrenem u desno bruji na lijevom tocku i nosi u lijevu stranu kad pustim volan, sta bi moglo biti??
primjetio sam jos ako su prljave gume od blata i kad vozim po cesti desna guma ostane prljava a lijeva cista po gazecem dijelu, spuru nikad nisam radio :icon_question:

Radi sebe kad mjenjas gume radi raspon i nagib. Ja sam na ocevoj Jetti ima problem za par mjeseci desna guma se potrosila unutra skroz. Slucajno sam skontao a znam da je raspon radio kad je kupovvao u Unitrade. Gledali neke gumice i cudesa al na kraju nije nagib OK i promjenio gume, oddradio nagib odma drugo auto. Kad nagib nije bio OK malo je vukao desno al sve covjem misli do ceste ovo ono.
 
Član
evo uradio sam spuru, oba tocka su bili unutra malo sad je sve ok i ne bruji kao prije :icon_smile: sad mi samo malo trese volan na 80km/h jel moze biti zbog kamencica u sarama? tako mi je majstor rekao :icon_question:
 
Član
jaro kako će trest ako si uradio špuru hehe e ***** ti tog majstora :icon_mad: dadni mu nek proba pa traži pare nazad, nemože naplatit ako trese

Provjeri zglob, kugle i krajnice i ponovo balansiraj gume... ako bude nešto od tog troga onda idi ponovo na špuru al kod provjerenog covjeka(netko ko je na glasu kao dobar majstor špure)! a vrlo lako je moguće da ti je amortizer otišao petog nema ;) a to šara gume i kamenčići su priča za malu djecu
 
Član
Eki kamencici :lol: bruji 1. ili nevalja spura, 2. ne valjaju gume. Trese na odredjenoj brzini nisu dobro balansirane.;)
 
Top