broj sasije

broj sasije

Član
pozdrav zanima me na vw mk1 gdje bude broj sasije kad se skloni onaj limiza motora na kojem se on nalazi jer vidim dosta sredenih auta na google i nijedan gotov nema tog lima
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Zar nema na prednjem veznom limu plocica ? Barem u mene ima :icon_rolleyes:

ma ima prednja plocica al nije to pravi broj sasije bitan je onaj koji je ukucan u lim
 
Član
teretanas je napisao(la):
na limu kod poluga brisaca ispd one plastike je broj sasije,isto je kod keca i dvice...


da to je taj broj al na gogle ima dosta auta mislim golf mk1 bez tog lima e gdje onda taj broj
 
Ady94 je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
na limu kod poluga brisaca ispd one plastike je broj sasije,isto je kod keca i dvice...


da to je taj broj al na gogle ima dosta auta mislim golf mk1 bez tog lima e gdje onda taj broj

u nekim zemljama mozes to ukloniti samo neznam kakva je procedura...inace se to radi kad prave clean style motornog prostora
 

LSD

Član
dzinn16v je napisao(la):
Ady94 je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
na limu kod poluga brisaca ispd one plastike je broj sasije,isto je kod keca i dvice...


da to je taj broj al na gogle ima dosta auta mislim golf mk1 bez tog lima e gdje onda taj broj

u nekim zemljama mozes to ukloniti samo neznam kakva je procedura...inace se to radi kad prave clean style motornog prostora

moguce je izmijestanje i kod nas samo sto je malo skuplja varijanta...a kod starih modela je na solji amortizera kako oggy rece
 
Administrator
dzinn16v je napisao(la):
Ady94 je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
na limu kod poluga brisaca ispd one plastike je broj sasije,isto je kod keca i dvice...


da to je taj broj al na gogle ima dosta auta mislim golf mk1 bez tog lima e gdje onda taj broj

u nekim zemljama mozes to ukloniti samo neznam kakva je procedura...inace se to radi kad prave clean style motornog prostora
izmjestanje u Sarajevu radi MASINSKI FAKULTET, obicno se radi kad je br ustecen (udes, korozija) i izmjestaju ga na solju tj daju novi br - MFS*****
 
Top