Broj Motora Passat 5.5 TDI 2001.god.

Broj Motora Passat 5.5 TDI 2001.god.

Član
na bijeloj naljepnici, naljepnica se nalazi na poklopcu zupcastog remena, skini onu TDI plastiku motora i odma ces vidjet tu naljepnicu, a taj isti broj se nalazi dole kod uljnog filtera pa desno pogledaj odma gdje se mjenjac nastavlja, znaci na samom kraju bloka motora
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
na bijeloj naljepnici, naljepnica se nalazi na poklopcu zupcastog remena, skini onu TDI plastiku motora i odma ces vidjet tu naljepnicu, a taj isti broj se nalazi dole kod uljnog filtera pa desno pogledaj odma gdje se mjenjac nastavlja, znaci na samom kraju bloka motora

ok pogledat cu :) hvala puno na brzom odg ;):cool:
 
Član
Provjerio sam na poklopcu zupcastog izblijedila su slova na onoj naljepsnici ali vidi se ipak i poklapa se sa saobracajnom a na motoru sam naso do pola (znaci slovnu oznaku i 3 broja )a od pola je bilo koroziralo i dok sam ocistio nisam mogao da primjetim ostale brojeve :/. da li postoji jos na kojem mjestu na mororu oznaka?
 
Član
ma hajde i ne treba ti više, motor je svakako potrosni materijal, nije to broj šasije pa da mora svaka tačka bit ista.
broj motora ti nije bitan ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ma hajde i ne treba ti više, motor je svakako potrosni materijal, nije to broj šasije pa da mora svaka tačka bit ista.
broj motora ti nije bitan ;)

ma nije toliko bitan samo sam radoznao :) poklapaju se oni brojievi koji se vide :)
hvala ti na odg.
:) ja nisam znao da nadjem a u automoto u Zivinice isao oni mi rekli da se to moze samo u nipexu provjeriti pomocu kamerice, hehe koliko znaju :shy:
 
Top