Broj clanova

Broj clanova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilosto je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Recimo nebi bilo lose da se netko od vas prihvati posla i napravi neku malu recenziju foruma...

kako mislis?

btw... da li bi mozda bilo zgodno da se ocisti forum od clanova koji su jednom logirani i nikad vise?! onih koji ne dolaze, ne funkcioniraju? da im se posalje mail (grupni) da ih se brise ako vise nisu tu...

Pa jednostavno nekakav ugodan tekst za citanje o clanovima, meetinzima, druzenjima, dobrim i losim stranama... osvrt, kao pismena vjezba :cool:
 
Početnik
LudoA je napisao(la):
Pa jednostavno nekakav ugodan tekst za citanje o clanovima, meetinzima, druzenjima, dobrim i losim stranama... osvrt, kao pismena vjezba :cool:

ahaaaa
pa, neka napisu modovi i admini, oni najbolje znaju, jer gledaju teme i clanove na drugaciji nacin i citaju sve... nisu selektivni kao mi... neka se podijele pa svako po nesto da napise, npr. neko o takmicenjima, neko o clanovima, neko o moderiranju bla bla... pa, ako misle da im treba pomoc, mogu da se obrate nekom od clanova, ima par novinara, mogu pomoci da se napise clanak kako treba... staviti ne samo ovdje, nego mozda poslati i u neki od casopisa, raditi malo na drugoj vrsti PR-a za sam forum... whatever
 
Član
bilosto je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Pa jednostavno nekakav ugodan tekst za citanje o clanovima, meetinzima, druzenjima, dobrim i losim stranama... osvrt, kao pismena vjezba :cool:

ahaaaa
pa, neka napisu modovi i admini, oni najbolje znaju, jer gledaju teme i clanove na drugaciji nacin i citaju sve... nisu selektivni kao mi... neka se podijele pa svako po nesto da napise, npr. neko o takmicenjima, neko o clanovima, neko o moderiranju bla bla... pa, ako misle da im treba pomoc, mogu da se obrate nekom od clanova, ima par novinara, mogu pomoci da se napise clanak kako treba... staviti ne samo ovdje, nego mozda poslati i u neki od casopisa, raditi malo na drugoj vrsti PR-a za sam forum... whatever

E to za casopis je super kao clanak ili cak za televiziju, imamo mi emisija o automobilizmu. Jer priznajte rijetko koji forum ovako dobro da "radi".
 
Početnik
admir jahic je napisao(la):
ja cu mu jednu golu tetu dovest :lol:
joj, adma... ti si kralj!

dadao_style je napisao(la):
i koliko je non stop aktivnih od 5000 baš me zanima

Pa evo do ovog trenutka, SAMO danas je bilo "462 Members Were Online Today"

pa, sigurno je nekih 1200-2000 aktivnih (npr, bar jednom sedmicno da udju na forum, da ne uzimamo u obzir alapace kao ja, koji su stalno tu)... pogledaj u member list... kamara ljudi nema ni jednog posta napisanog, a last visit im bio prije prije vise od godinu... pored toga, svakodnevno je gomila gostiju koji citaju forum...
 
Član
'bilosto'

pa, sigurno je nekih 1200-2000 aktivnih (npr, bar jednom sedmicno da udju na forum, da ne uzimamo u obzir alapace kao ja, koji su stalno tu)... pogledaj u member list... kamara ljudi nema ni jednog posta napisanog, a last visit im bio prije prije vise od godinu... pored toga, svakodnevno je gomila gostiju koji citaju forum...


I totally agree with you here ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
We currently have 4,910 members registered.

jos malo :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top