Brock Lesnar Vs Cain Velasquez

Brock Lesnar Vs Cain Velasquez

neka je vala bas ovaj lesnar se samo kurci :D da im se oce fedor malo vratit, on je meni sila bio...cainu svaka cast na tehnici...
 
Član
Ja mislim da bi Fedor loše prošao na ufc-u nije on više u onoj formi koju je imao prije 2-3 godine. Sad je u strikeforcu i gledao sam par njegovih borbi protiv prosječnih boraca iako je pobijedio nema one zestine udaraca ko prije, nije to više onaj Fedor šteta:icon_cry:
 
Član
vidi mu face ko da ga je tamic pregazio :)
volim ovog mexikanera njegov agresivan stil borbe i to sta je lik kompletan kao udarac i na podu.. to su odlike pravog borca a to se i vidi iz njegovog omjera pobjeda i poraza :)
 
aroctr je napisao(la):
Ja mislim da bi Fedor loše prošao na ufc-u nije on više u onoj formi koju je imao prije 2-3 godine. Sad je u strikeforcu i gledao sam par njegovih borbi protiv prosječnih boraca iako je pobijedio nema one zestine udaraca ko prije, nije to više onaj Fedor šteta:icon_cry:

normala jbg ostarilo se ja govorim da se moze kako vratit u punoj snazi :p al je fedor bio pametan namlatio sviju postao neprikosnoven i otisao u penziju i boli ga qrac ostat ce ziva legenda...sto mnogi ne znaju prestat kad treba....THE LAST EMPEROR :cool:
 
Član
Lesnar je sa kondicijom nula...nemogu da vjerujem da je profic i prvak UFC i ovako lose se fizicki spremio za mec...Neka ga je nalupao i treba....
 
Top