"Brisanje" stopki , benzin ili nitro?

"Brisanje" stopki , benzin ili nitro?

Poz ljudi , sutra hocu da se bacim na posao da skinem transparentu boju sa stopki pa me zanima koji je bezbolniji nacin sa benzinom ili sa nitro razredjivacem , stopke su od Astre G , i s cim se najbolje skida tj koju krpu da koristim
 
uzmi nitro ocisti koliko moze, onda uzmi 2000 vodobrusni,
pa grubu polir pastu i na kraju finu, tako ako uradis trebalo
bi da uspijes ocistiti stopke
 
svakako ces preci vodobrusnim pa pastama, moralo bi se izvuci,
udri slobodno nitrom samo po malo, nemoj ih kupati razredjivacem.
 
mikrofiber krpice najbolje, one plave u robotu i marketima, slicne nagicnim, meni su dale extra rezultat, mada ne na plastici nego na autu....
 

IGY

Član
sine ja sam svoje oprao sa nitrom, kasnije ih ispolirao samo sa 3M pastom za poliranje auzta, imao nju jedino, imam je jos malo pa mozemo pokusati i te tvoje
 
Kupio sam ja danas onu pastu za poliranje farova vjerovatno s njom mogu i stopke , sutra cu da ih poderem nitrom , samo me jos zanima jel mi bolje nekom krpom il moze stara maica , carsaf ili sl
 
Član
prvo stavi nitro na prst i negdje sa strane stopke jako stisni i drzi,i vidi da li ce nagristi stopku,da li ce se prst pijepiti (negdje gdje nema tog laka) ako nece.....uzmes krpu i dosta nitra i bukvalno to operes....nema sta trljkati po malo....jednu krpu uzmes,natopis nitrom.....prebrises cijelu stopku,krpa se isprlja...uzmes drugu natopis i operes to i gotovo :)

poslije svega uzmes p1000 i sve pređes i nakon toga bozbojni lak u spricu,prespricas u 4-5 slojeva i imas nove stopke.
 
Top