Brcko Speed Show No2 !

Brcko Speed Show No2 !

Član
Takoder u nedelju posjetio event i slobodno mogu reci odlicno bilo,cevapa pive zafrkancije citav dan cista 10-tka od mene ;)

Jedina stvar koju bih zelio dodat jeste za ove sarajevske chunere,svi ness furaju tuning trke muzika styling ovo ono a kad su event-i nigdje nikog,naravno cast izuzecima.Niko iz zafrkancije na kraju krajeva da sjedne u auto i dode na event i da podrzi ekipu koja organizira sami event,toliko od mene i naravno vidimo se i sljedeci put aBd ;)
 
Član
Bilo je propusta, al jbg, sta cemo kad nemamo nekog iskustva sa organizacijom ovakvih desavanja i drzanja 1000 ljudi na jednom mjestu.

Iduci put definitivno bolje osiguranje, ograde, i naravno ono zbog cega je nas kao kluba najvise bilo sramota, da ona djeca onako setaju po parkingu i smaraju vozace da se vozaju sa njima...jednostavno nismo mogli skloniti ljude sa starta i zao nam je zbog toga.

Sejo je covjek celicnih zivaca koliko sam uspio da primijetim. Nadam se da nam nece zamjeriti sve ono sto se desavalo na startu, kako su uvijek oko njega skakala djeca i zabadala nos gdje god stignu.

Osim navedenih propusta, slobodno napisite sve sto vam je smetalo, sve nedostatke. Gledat cemo da ispravimo sve ubuduce.

Hvala svima koji su nas posjetili, nadam se da ce nam doci i sljedeci put u vecem broju. :)
 
Član
Takoder u nedelju posjetio event i slobodno mogu reci odlicno bilo,cevapa pive zafrkancije citav dan cista 10-tka od mene ;)

Jedina stvar koju bih zelio dodat jeste za ove sarajevske chunere,svi ness furaju tuning trke muzika styling ovo ono a kad su event-i nigdje nikog,naravno cast izuzecima.Niko iz zafrkancije na kraju krajeva da sjedne u auto i dode na event i da podrzi ekipu koja organizira sami event,toliko od mene i naravno vidimo se i sljedeci put aBd ;)

sta je tebi, kad je bio race u SA najmanje sarajlija bilo, inace veliki broj njih je planiralo organizvano doci ali su se sjebali kad su saznali da je ulaz 8KM umjesto 5KM koliko su oni ''naculi'' da ce biti, te su zbog toga bili primorani na odustajanje posto za 8KM kupis kutiju malise, kratku kafu i dec vode, lit benzina i coolas na terasi lokalnog kafica.
 
Član
Suki 1000% si upravu,na kraju krajeva to nije za ove teme al imao sam potrebu navedeno napisat ;)
 
Top