Brcko - Banovici 23.05.2010 Auto Rally

Brcko - Banovici 23.05.2010 Auto Rally

Član
Pozdrav,
ide li neko na tradicionalni Rally Brcko-Banovici ove godine?
Bit ce kao i uvijek dvije grupe vozaca, to jesu takmicari i turisticki. Takmicari se boduju za OSV sampionat BiH, i rade ispite spretnosti.
Turisticki su oni koji idu u obilazak zajedno sa takmicarima od Banovica do Brckog.
Da napomenem svake godine se dobijalo na kraju (ukoliko imate sve pecate koje je potrebno sakupljati dok se vozite) 50-tak KM goriva. Nekad je bilo 30litara, nekad 40l, a u posljednje vrijeme 50KM sto je po mom misljenju sasvim dovoljno...

Pozdrav
 
Član
idem ja sa ZAK-om iz Zenice,takmicarski
takodjer Alonso s foruma je jedan od vozaca
Metalmir bi isto mozda dosao
pa vidimo se:icon_smile:
@erol_brcak:valjda se ove godine vidimo:D
 
Član
koje auto da te mogu upratit :)

Ja necu biti u takmicarskom dijelu, dosada sam bio, ali stvarno nemam auto za to. Iako nije lose onako odraditi malo poligon, posto dosta auta bude, koja nisu namjenjena za to...

Vidimo se. Pozz
 
Član
ak ja vidim kakvih auta s foruma uletit cu:D
ne znam u kojem cu autu biti,uglavnom,frckava kosa,i bicu medju ZAK-ovcima,ne mo's me ofulat:D
vrlo vjerovatno ce mi kamerica bit po rukama:lol:
 
Član
muha je napisao(la):
jel ovo motorsport event ili revilajni?

I jedno i drugo :D Ovo je rally druge kategorije, nije nesto slicno WRC-u :icon_biggrin: Vozis po klasicnoj cesti izmedju check pointa, a na njih 3-4 stoji poligon na kojem se voze ispiti spretnosti - izmedju cunjeva oni klinci. Prije 3-4 godine kad sam ja vozio, bila je uz to i voznja po karting stazi u Bijeljini, minuta je bila zadato vrijeme za krug. Fora je da na check point moras stici u svojoj, tacno zadatoj minuti, inace ti pucaju kaznene. To nije tesko uraditi kad skuzis pravila :D
 
Član
Ove godine 27. maja tj u Nedjelju tradicionalni rally pa ocel ko doc msm da nije ko dosad sada se zavrsava u Banovicima
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
@edoze: Ne uprati rpije temu, nego vidimo se ja sta, docu da gledam ;)

99% dolazim, kad vidis nekog sa Sony Alfom u rukama, sigurno sam ja, ne nosa to narod inace :lol::lol::lol:
Sto ti ne vozis? ima i ona turisticka? Ove godine se prvo vozi trka u Brckom pa gas za Banovice :)
 
Član
golfxx je napisao(la):
Dobrodosli momci samo da nebude kise i da ide se iz brckog pa kraj je u Banovicima

Druze i ti se javi ako me vidis, crn kovrdzava kosa i fotoaparat u rukama :D Dolazim sa ZAK 1946:cool: usput, u Banovicima je strasna staza, uvijek neko udari auto na onom platou :lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
golfxx je napisao(la):
Dobrodosli momci samo da nebude kise i da ide se iz brckog pa kraj je u Banovicima

Druze i ti se javi ako me vidis, crn kovrdzava kosa i fotoaparat u rukama :D Dolazim sa ZAK 1946:cool: usput, u Banovicima je strasna staza, uvijek neko udari auto na onom platou :lol:

ma joj jest tijesno nema sta ali se moze voziti :)
Fotografija0011.jpg

evo slika od reklame mallo :icon_smile:
 
Član
Ewo raja malo slika bit ce i video klipova da ih na youtube uploadujem
Fotografija0028.jpg

Fotografija0027.jpg

Fotografija0026.jpg

Fotografija0025.jpg

Fotografija0024.jpg

Fotografija0023.jpg

Fotografija0022.jpg

Fotografija0021.jpg

Fotografija0020.jpg

Fotografija0019.jpg

Fotografija0018.jpg

Fotografija0017.jpg

Fotografija0029.jpg

Samo da znate da je slikano ves-masinom
 
Top