bravo kvar

bravo kvar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja trebala bi mi pomoc imam neki kvar na ljubimcu ponekad mi se desi da kad je u praznom hodu hoce da se ugasi ili obrtaji nisko padnu pa trese ne desava se cesto al zna biti nezgodno, isao sam na servis i kompjuter ne pokazuje nikakvu gresku a cistili su mi i uredjaj za ler gas tako da nije ni to sipo sam i aditiv u gorivo al opet ponekad zeza pa ako iko ima slicno iskustvo ili zna sta bi moglo biti dobro bi mi dosla pomoc inace ko ne zna auto je fiat bravo 1.2 16v  2000,god
:cool:
 
Član
svjecice i kablovi su novi filter zraka je sportski a ociscen je prije neki dan a filter goriva ova serija 2000 god nema
 
Član
a sto se tice ler gasa da ne radi nebi uopste nikad drzao obrtaje u praznom hodu tako da je problem dosta onako cudan ima jos neki senzor za pritisak zraka pa moze i to pravit problem pa probat cu i to zamjeniti mada je dosta skup 150 km plus zamjena al ako rijesi belaj halal bilo
 
Član
auto inace super ide dobro prima gas pali iz prve 170 km/h ide max to je dosta za njega s obzirom da je 1.2 masina al kad stanem onda se desi to sranje i pravo iziritira covjeka a ne znas sta mu je
 

IGY

Član
pregledaj crjeva od vakuma, ili jos bolje izmjenjaj ih sve, metar crjeva ti kosta nekih 5 KM, a mozes sam to izmjenjati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top