BRAVO HGT... ITALY is back.....

BRAVO HGT... ITALY is back.....

Član
EEEE drustvo starooo.
Ev sad gledam, uclanio sam se na ovaj forum u januaru 2008. zadnji put se logovao prije godinu ipo dana... kao dugo me nije bilo.... a u vakat sam visio dok je 10-ak ljudi bilo online, hehehe;)

No necemo o nostalgiji ni razlozima sto me nije bilo nego eto ovo je garaza pa da raspalim:icon_mad:

Fiat Bravo HGT 2.0 V5 108kw, fino ide, lijep zvuk, doduse lohotno al ide, mallo mallo nesta ode al je brzo auto, pa mu ozvucenje nevalja al i ne trebe kad je brzo... i mogu ja tako do sutra:lol::D:D:D

Nemam sad zivaca za slike, plav je, 15-kice fele... normala, a bit ce i fotki, no to ni bitno kadje brz:123:

et pozzz pa cu i slike nekad stavit


jah, i ev jedno mahanje svoj raji sa foruma, a ponarocito onima koji me se sjecaju:turbo:
 
Član
trizex je napisao(la):
Hehe dobrodosao nazad, jesi mu cuo zvuk bez filtera zraka? :D

nije to ni bitno, al da vidis kako ide:lol::lol::lol:

stavi sam mu jotros gljivu, kad puknes naglo gas isto da ti je malaznjak pod haubom:lol::lol::lol:
 
Član
dobar je dok ide al kad stane kredit obavezno...salim se nek je sa srecom ,puno predzenih kilometara...;);)
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
dobar je dok ide al kad stane kredit obavezno...salim se nek je sa srecom ,puno predzenih kilometara...;);)

ajd šuti ne baksuziraj...

nego daj te fore vadi, imam osjecaj da on moze i jace malo vuc....:icon_eek:

ko gljiva pomaze... al jbga nekako.... za petaka sam vise ocekivao
 
Član
Znaci nisi se smirio od kada si probao mog bivseg HGT-a ;);) Vjerovatno me se sjecas...dolazio si gledati kada sam ga prodavao... :D
 
Član
Alive je napisao(la):
Znaci nisi se smirio od kada si probao mog bivseg HGT-a ;);) Vjerovatno me se sjecas...dolazio si gledati kada sam ga prodavao... :D

ti si kriv... tiiiiiii:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
DAJTE GA NA LOMACUUUUU:icon_evil::icon_evil::icon_evil:

Ma kralju od onda ak vjerujes sve sam htjeo da ga kupim.... i na kraju sam morao:D:D:D
prodade ti onog svog?
pozz;)
 
Član
hehehehe :D:D:D


Zamjenio i nadoplatio za Audi A3 8p 1.9 TDI ;););)


Neka je sa srecom drug ;) Koja je godina? Mislim da je '98-ma??? Onaj moj je jedan i jedini bio u BiH koji je bio 2001 godina, 113 kW bio...

Volio bi znati gdje je zavrsio ali nisam mogao upratiti jer ga je ovaj covjek odmah proslijedio dalje...
 
Član
Alive je napisao(la):
hehehehe :D:D:D


Zamjenio i nadoplatio za Audi A3 8p 1.9 TDI ;););)


Neka je sa srecom drug ;) Koja je godina? Mislim da je '98-ma??? Onaj moj je jedan i jedini bio u BiH koji je bio 2001 godina, 113 kW bio...

Volio bi znati gdje je zavrsio ali nisam mogao upratiti jer ga je ovaj covjek odmah proslijedio dalje...

96-ta prvi model... kazu i najizdrzljiviji, pa vidjet cemo:icon_rolleyes:
 
Član
Kazu da su bolji modeli ovi posle 98. ali kod hgt-a nema pravila, ti motori prelaze i po 5000 bez pipanja, a imaju i nekih urodjenih mana nekad, kako ti se zalomi.... A zvuk je zlo, srecno;)
 
Član
ja sam imo i jedan i drugi motor ovaj od 113kw je bolji al nije ni on bajan jer su toliko osjetljivi da ih moras cuvat ko bebe al da idu idu..;);)
 
Top