Bravo HGT 2.0

Bravo HGT 2.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Emin 1.6 16V je napisao(la):
..dobrodosao...
..neg jesi siguran da je bas 2001 godiste??

da naravno :) 2001 godina,tako u saobracajnoj pise,na onim papirima sa carine,na saobracajnoj iz zemlje iz koje je auto uvezeno... :) Zasto?
 
..jer je jako,jako tesko naci kod nas to godiste za Bravo...ti si jedina osoba koju znam d aima HGT-a da je 2001. godiste...
..jedino sam citao da se ta godista znaju naci jos samo u Brazilu...
 
Član
Emin 1.6 16V je napisao(la):
..jer je jako,jako tesko naci kod nas to godiste za Bravo...ti si jedina osoba koju znam d aima HGT-a da je 2001. godiste...
..jedino sam citao da se ta godista znaju naci jos samo u Brazilu...

Hmm nisam to znao...2001 godiste stvarno.Inace uvezen iz CH.

Imao sam bas neku srecu sto se tice auta,kada sam ga odveo na servis kod generalnog Fiatovog zastupnika u SA rekli su mi da je auto u extra stanju,odrzavan kazu bas pravo,na kompu nije pokazao niti jedan problem...dobro jeste jedan ali radi se o nekom senzoru koji kosta oko 28 KM tako da to ne smatram problemom...jedino moram jos zamijeniti zapcasti necu da se zezam s tim da znam tacno kad sam ga stavio i to je to...

Planiram kasnije kada se malo "ufuram" u auto staviti malo veci spoiler na krovu i zadnji spojler...one me macije oci nerviraju pravo.
Mislio sam isto tako odstraniti kvake na vratima i ubaciti daljinsko ali nesto mi to nesigurno...npr. zimi kada zaledi sta onda...

Uglavnom zadovoljan sa autom..ma sta zadovoljan...prezadovoljan...nije mu cak ni potrosnja koliko sam mislio da ce biti tako da toplo preporucujem svima ovo auto.
 
Član
Pozdrav i D.D. drama masina...
Zanima me koliko registracija dodje za hgt,ja neki dan platio 501km za 1.6,je li puno skuplje
 
Član
Po gradu mi trosi oko 12l ako ga bas ono malo zesce vozis...ako vozis na oko 2000 obtaja potrosnja po gradu je oko 10-11 litara.Na otvorenom ne prelazi 7 a kombinovane je oko 8...barem je u mene tako a testirao sam ga do sada oko 5-6 puta.

Registraciju sam platio 713 KM ali prvi put je auto registrovan u BIH tako da je kao registracija malo skuplja...kao iduca registracija ce biti jeftinija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top