bravo bihać 1.6 16v

bravo bihać 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bravo je mjera vozio sam jednog takvog ide bolesno preko 7000 obrtaja ja mislim da znaju sarajlije koji je bravo (metalik plavi):cool:
 
Administrator
dobar i audi a i bravo :cool:

ajd da vidimo te slikice, samo trebala se onda zatamniti i zadnja sajba na audiju:icon_question:
 
Član
Dobar audi, jel se smije ovako zatamniti auto? Izgleda dobro samo neznam radi policije...
Moze li se dobiti atest da se zatamne i vozaceva bocna stakla kao u ovom slucaju?
 
ma moze se i atest dobiti ali je dosta skup. ja inace nemam problema s tim,a ni stric...kod njega je vec nekih 6 mjeseci ovako tamno i nije imao problema,a i ja sam prije imao Golf 2 sa svim tamnim staklima... mozda imam srece s policijom...hehe...
 
Bravo 1.6 16V je napisao(la):
ma moze se i atest dobiti ali je dosta skup. ja inace nemam problema s tim,a ni stric...kod njega je vec nekih 6 mjeseci ovako tamno i nije imao problema,a i ja sam prije imao Golf 2 sa svim tamnim staklima... mozda imam srece s policijom...hehe...


a jesi pametan atest na to i da dobijes ne pije ti vode prednja stakla ne smiju biti zatamnjena
 
vidi se koliko znas o autima...kako onda tvornicki sva tamna stakla mogu biti??? hajde pogledaj jos koju ''slikicu''
pa se onda javi...a ja sam jarane nedavno kupio auto tako da nemoze sve biti u izvrsnom stanju ali je bar staro samo 9 godina,a ne 20...a u mene ce sve biti novo,samo polako...i nadji sebi stranicu na kojoj ces se raspravljati s ljudima...ovo je stranica u vezi auta...privatni zivot ne mijesaj...
 
Član
malo ti je glup komentar gore kadija... mogli bi i mi tvom autu trazit mane, medjutim nije to svrha ove stranice. a ono "ne budi cigan" mi vuce malo na vrijedjanje. suzdrzi se slicnih komentara za ubuduce... ;)

i da ne bude cisti off, fino izgleda bravas, ko sto i sam kazes, tek si ga poceo sredjivat, bice to zvrkica :cool:
 
Član
@kadija---- momak smiri dozivljaje....covjek ima pravo da radi s svojim autom sta on hoce...a ne da dodje neko kao ti i pocne mu nabrajat promjeni to,promjeni to,on to najbolje zna i ako mu se mjenja promjenit ce...a u vezi tvog komentara "nebudi cigan" neam rijeci...
 
evo jedna slika s tamnim prednjim bocnim staklima...malo je slabija jer je slikana maloprije,skoro je mrak pao pa zato...ali bice jos njih... :icon_smile:
 
evo jos jedna slikica...kadija,vidjecemo za branik,moram se odluciti sta bih da uradim,neznam da li da stavim mrezu ili nesto drugo...
 
ev i od mene jedna slika jaro metno naljepnicu ne svidja to "bad boy" ali ovo mi je ispalo dobro. drug sjedi 5.:cool:
[attachment=16874]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top