brave od b4 na golfa

brave od b4 na golfa

Član
zdravo treba mi mala pomoc,vidio sam u projekti kod clana Lige da je na svog golfa stavljo brave od audia b4,poslo sam mu pp al ga nema nikako nije mi jos odgoorio a meni se zuri posto za koji da ocemo farbat golfonju
e sad ko zna sta neka pise stvarno mi se zuri
hvala
 
nadjes razbijena vrata od audija i isijeces malo lima oko brave i tako navaris na golfova vrata, ima malo prepravki al tim bravama nema smrti
 
Član
e hvala ti druze a jel znas mozda imal ko tu u tvojoj okolini na otpadu polupana vrata
ili ako ima ko na forumu nek javi u pp al da nije puno daleko od brckog
 
Član
trebaju ti osim lima i kompletne brave od audija i to od zadnjih vrata jer ih je dosta lakse ubaciti.

Evo kako to izgleda kad sam radio jednom covjeku :

1001929.jpg


1001931s.jpg


1001930f.jpg


1001932xz.jpg


1001940h.jpg


1001941d.jpg



Kada isijeces lim,falcuj ga klijestima,time dobijas cvrstinu lima,a tako ti ide minimalna kolicina gita.
 
Član
e druze hvala ti,al mi planiramo stavit prednje zbog kljucanja
posto mi je otac limar,al nije nikad radio ovako nesto al je i on konto da to izgleda ovako,nece mu bit problem ni prednje stavitkako on zamislja,naso sam u bijenljini komplet vrata,kvaka brava,ulozak i kljuc 80km obadvoja vrata
hvala jos jednom
 
Legend
Ma to je to... kao na slikama iznad... samo nek obrati paznju na razmak da bi brava radila uredno... a sto se tice kljuca, ako je stari limar, onda zna... nek samo malo na par mijesta vari dok ne namjesti tako da kljuc moze da zakljuca... i to je to... jer kao sto kazu... tri puta mjeri, a jednom rezi... ;)
 
Član
hvala vam svima
jest malo stariji majstor al zadnje 2 godne neradi,samo mu je porblem sto nije nikad ni gledo kako se radi,al zahvacujuci @code:KR i slikama konta kako je uradt
sad sam u potrazi za polupanim vratima
hvala svima
 
Top