Brava vrata passat b5.5

Brava vrata passat b5.5

E hvala puno,pokusat cu to sve,a poplava je dosla zbog zacipanja odvoda ispod akumulatora ili??? Jesi to cistio?
 
Član
E hvala puno,pokusat cu to sve,a poplava je dosla zbog zacipanja odvoda ispod akumulatora ili??? Jesi to cistio?

Nije. Stari ostavio prozor milimetar otvoren a uvece padala kisa kakvu ja ne pamtim za 32 godine zivota :D
Trazeci rijesenja za to vidio sam da je cesta pojava to sa odvodom tako da sam i to ocistio, nije bilo zacepljeno ali nije puno ni falilo da bude.
 
Član
Da ne otvaram novu temu ipak se radi o istom modelu pasat b 5.5.

Jedno pitanje za sve članove foruma.
Kako da naštelujem bravu na vozačevim vratima da se lako otvaraju? Moram dva tri puta vuc na bravu da bi mi se vrata otvorila.
Hvala.
 
Član
Probaj na samoj rucici otkaciti sajlu i prebaci je za jedan-dva zuba prema sebi. Vidit ces je kad potegnes bravu kod otvaranja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Uradi ko sto ti je rekao kolega,ja sam sebi to na svim bravama uradio i sad je perfektno.
Vidjet ces zavrsetak sajle i samo ga zakacis navise.
 
Član
Probaj na samoj rucici otkaciti sajlu i prebaci je za jedan-dva zuba prema sebi. Vidit ces je kad potegnes bravu kod otvaranja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Zahvaljujem se na brzom i dobrom odgovoru.
Jutros sam nastelovao po vašim savjetima sva vrara i sad se vrata otvaraju za vise nego odlično.
Hvala još jednom.
 
Sve suho,probao jos 2 modula,kod svakog isto pokazuje,tj ne pokazuje da su vrata otvorena.sta sad??
 

Prilozi

  • IMG_20181210_112950.jpg
    IMG_20181210_112950.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 9
Član
Isprobao, a jesu ispravne? Nema tu puno stvari koje mogu crknuti. Ili skini centralno svijetlo i pogledaj lemove

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Jesu,jedna nova dvije mi covik dao kaze otisko zakljucavanje al svijetlo radilo uredno...
A moguce da je kabal pukao al kad ne znam koji je...mislis da moze bit u svijetlu problem a ostala vrata prikszuje i na boardu nema nista?
 
Član
Pa jesi li vec pregledao kabele u pregibu ili nisi? Ne trebas znati koji je, vidi ces koja je puknuta

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Jesam u pregibu,sve uredno....nego kontam mozda moze bit u onim konektorima kod rucice zs otvaranje haube ali ne znam koji smijem dirat...
 
Top