brava gepeka - passat 6

brava gepeka - passat 6

Član
zanima me jel normalno da se gepek moze otvoriti/otkljucati samo iznutra na dugme na vozacevim vratima i preko kljuca ?
kada je auto otkljucano ne mogu otvoriti gepek preko znaka, jednostavno nista se ne dogadja, moram ga iznutra otvoriti pa tek onda podignuti.
u cemu je problem, gledao sam ovi znakovi koji budu na gepeku preko kojih se isti otvara nemaju nekih sajli nego samo jedan konektor sa 2 kontakta, to je to.
u pitanju je passat 6 2006. god. limuzina
 
Član
To mozes podesiti u opcijama na bordu ako ti je veliki bord u autu. Trenutno ti je podesen tako da se gepek zakljuca par sekundi nakon sto otkljucas auto na daljinskom, i ako ne otvoris gepek odmah nakon otkjucavanja on se ponovo automatski zakljuca
 
Član
veliki mi je bord, ne znam za tu opciju ali se ocigledno nismo dobro razumjeli.
mene zanima jel moguce kao u ostalih auta gepek otvoriti pritiskom na onaj znak koji sluzi kao rucica za otvaranje ili se otvaranje gepeka vrsi iskljucivo preko kljuca i iznutra, ne moze se direktno otvoriti na bravu (znak) ?
 
Član
Pa ovo ti je deseta tema u kojoj navodiš probleme sa autom, otvori 1 temu i samo nadovezuj kako te kvarovi klepaju.
Da se vratim temi, pa nije valjda da ti jedini imaš takog passata u svom gradu i da nemaš gdje vidjeti da kad "pritisnes" znak na gepeku da se otvori.
Prodaj auto dok je vrijeme !
 
Član
Pa ovo ti je deseta tema u kojoj navodiš probleme sa autom, otvori 1 temu i samo nadovezuj kako te kvarovi klepaju.
Da se vratim temi, pa nije valjda da ti jedini imaš takog passata u svom gradu i da nemaš gdje vidjeti da kad "pritisnes" znak na gepeku da se otvori.
Prodaj auto dok je vrijeme !

nije deseta nego treca i nisu svi kvarovi iste prirode da bih sve svrstao u jednu temu.
sto se passata tice ne poznajem licno nikoga u blizini da ima istog, rado bih provjerio stanje kod drugog da mi je na dohvat ruke.
ne vidim razlog prodaje, nema auta bez mane i bez ulaganja kako god kupis.
 
Top