Branik puknut,informacija?

Branik puknut,informacija?

Član
Savjet od nekoga ko se bavi time,lakirer neko ili nešto,dakle auto sinoć udareno,neko me dobro na parkingu udario,kako i čime,nije mi jasno.Dakle,pošto sam što se toga tiče poprilično neupućen,niti sam se susretao s ovim,da pitam,može li se ovo kvalitetno uraditi i koliko bi me koštalo ta varijanta? Evo slike.
2mr77h4.jpg
 
Član
moze se to povariti ako imas sve ove dijelove sto su otkinuti medjutim izace te skoro na isto dok platis varenje i kupis materijal(kit,filer,plastic prajmer,metalik lak plus mat za ovaj crni dio),bolje trazi drugi branik...
 
Član
zato sam i pitao,imam drugi branik za 50 km plus farbanje ,moram sutra vidjeti koliko bi farbanje izašlo.
 
Legend
Ja se tamam ponadao da ce sad leci branik od GSia :icon_smile:
Ja sam uvijek za opciju drugi branik nego da ovaj krpis, bilo kakav kontakt sa branikom ce odmah puci na ovom dijelu gdje ga budes radio..
 
Član
kupuj taj branik,nece ti ovo niko samo zavariti bez minimum 30-40KM i pitanje kako ce ispasti jer je na nezgodnom mjestu pukao...
 
Član
Ma moze se i ovo napravit nije to toliko puklo il zavariti il povezati zicom iza malo poliester smole i vlakana set 12 KM s prednje malo kita i boje i etoo ga :D
 
Član
A neće Noke,teško da će šta od tuning opreme na ovo auto,jer se stvarno vozi svugdjei uvijek,i kuka je tu,uglavnom auto koje je više radno nego za vozikanja,a za tuning ganjam svog starog Kadetta da vratim,pa će on biti ono projekat za ćeif.;)
Sutra ću gledati da odem do ovog majstora što se bavi inače tim,da vidim šta on kaže.
 
Top