bra

bra

Član
veceras je nicku "pleh" ukraden jedan BRA (grudnjak) za srebrne golf IV :icon_mad:

znaci ostali su čičci svi na haubi i jedna zakacka je ostala tako ako ko naleti da se prodaje negdje (ili neko prodaje) javnite meni na PM ili nicku pleh


ne kontam debile koji su kur.. to poceli skidat (krast) kad ga ne mogu opet stavit na drugo auto ( zbog čičaka) koli se zalijepe na haubu pri prvoj montazi ili ako ga otkinu ili poderu, u sustini mogu ga stavit al nije to TO jer onda ne stoji kako treba (eto jos jedan znak kako prepoznat ukradeni)


sve u svemu ruke mu se osusile:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
manijaci:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: nadam se da ce im se stati u kraj
samo da covjeku stetu prave,majku im njihovu
 
Legend
Vidjeli da ih ima sve vise po gradu, pa kontaju velika potraznja moze se i prodat ahah :)

salim se, ma kradu brate dragi sve, znas i sam sta se sa mojim bra desilo (dusmanluk).. tako da me nista ne iznenadjuje..
 
Početnik
Heh...nemogu da vjerujeM! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Maah to ce isplivati na piku u roku od deset dana! 100%.....jbt stvarno su svasta poceli krast'! Sve to treba pobit' :icon_mad:

Fino :murija: na svaki cosak pa da vidimo ocel krast', al' jok bolje da naplacuju nama po 20km za rucka sto se nismo svezali mamu im lopovsku!! :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Na sta je to doslo... strahota...

Murija im nemoze nista nit mogu uc u trag ni ista, a i vecina ih je uvezana sigurno
 
Član
evo tek se sad ukljucujem ... grudnjak nije jos nigdje isplivao na pik.ba ... ali mislim, tj. 99 % sam siguran da se nalazi na jednoj mish sivoj cetvorki ... 4 vrata, xenon+crni farovi kao kod mene ... zatamnjena stakla ... ruke mu se osushile ko god da je skinuo sa haube ...
 
Top