Br. šasije po br. tablice

Br. šasije po br. tablice

Član
koliko znam zakon je isti u cijeloj BiH e sad to ne znam da je ukinut broj motora. jer na nasim prostorima se trazi br motora.
 
Član
dole hercegovina ja mislim ne upisuje nikako broj moora u saobraćajnu , što je za mene ispravno u potpunosti, potrošni je to materijal i mora se nekad promijenit
 
Član
ne znam sta bi ti rekao. mislim kad bi dosao ovamo da bi te odmah na tehnicki. jer nije zakonom ukinut broj a to sto oni ne upisuju to je vjerovatno nesto na njihovu ruku. slazem se da se br ne upisuje ali zna se koji motor u tom autu treba da bude po br sasije on odmah zna jel to to ili nije. a kod nas odmah zloupotreba toga ide
 
Član
ma to su oni napravili samo da pare uzimaju za ateste itd...
u njemačkoj nigdje neces naci broj motora osim na motoru :D
 
BHT Ovisnik
svugdje u svijetu je tako al u nas traze,trazili su na jetti pa i na volvu... al obiteljski prijatelj koji nam je mnogo pomogao u zivotu drzi osiguravajucu tvrtku i trazio je tamo da mu dostavim jer im kao treba jbg
 
Član
Kod nas piše u prometnoj ali na tehničkom uvijek vidim da pod provjeru broja motora stavljaju "nečitko" i samo prepišu ono što je bilo i prošle godine. Može pod haubom biti V12 ferari motor kad budu pitali šta je to ja ću reć da sam ga ofarbo motor u crveno i prošo sam tehnički. Ali ne mogu doć na tehnički i reć sad mi je u autu 1.4 motor 70 ks de upiši to u prometnu a da on neće pogledat koji je motor zapravo u autu.
 
Član
onda sam pogrijesio, al ima u bosni 100 % neki dio gdje ne upisuju broj motora, dolazilo mi je par auta tako, u saobraćajnoj nema nista u rubrici " broj motora "

Kod mene u saobracajnoj broj motora nema, skoro sam prepisivao auto i dobio novu saobracajnu, policija me ustavljala nekoliko puta kontrolisala nikad za to nista nisu rekli, jedino su me opominjali za plin u autu koji nije uveden u saobracajnu ali to je vec druga stvar :)
 
Top