Bosch pumpa pusta naftu!

Bosch pumpa pusta naftu!

Član
Znaci na Bosch pumpi mi je pocela da curi nafta ondje na onom mjestu gdje se steluje dotok nafte,tacnije na onome sarafu.
Sta da radim?
 
Član
meni je sad na mercu bila puštala, pa su mi rekli da saljem nekom za zagreb al ja sam ti malo to pogledao kad tamo gore jedan šaraf falio a dole jedan bio popušten sve sam stegao sad nepušta auto normalno radi i sve :icon_smile:
 
vozi majstoru nek je malo dotegne, ako opet bude pustala onda ti ne gine reparacija, nije skuplja od 150 da se komplet pumpa uradi, a mozda ti moze tvoj majstor promijenit gumice pa ce bit jeftinije
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
vozi majstoru nek je malo dotegne, ako opet bude pustala onda ti ne gine reparacija, nije skuplja od 150 da se komplet pumpa uradi, a mozda ti moze tvoj majstor promijenit gumice pa ce bit jeftinije

George je napisao(la):
meni je sad na mercu bila puštala, pa su mi rekli da saljem nekom za zagreb al ja sam ti malo to pogledao kad tamo gore jedan šaraf falio a dole jedan bio popušten sve sam stegao sad nepušta auto normalno radi i sve :icon_smile:

Ovako drugari bio sam danas kod majstora on kaze da je mozda puklaa neka gumica sta ja znam i da ce detaljnije pogledati u ponedjeljak a u mene na bosch pumpi pusta ondje tacno gdje se steluje dotok goriva tj imaju 2 sarafa e u mene pusta na onom 2 manjem nije saraf nego neki metalni okrugli dio sto ide preko navoja :)
 
moj ti je savjet da odjednom uradis pumpu i budes miran i imas garanciju jest da zavisi gdje radis ;)

a vremenom ti moze gumica po gumica pustat i kad sve izmjenjas izadje skuplje zato bolje sad sve sredi
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
moj ti je savjet da odjednom uradis pumpu i budes miran i imas garanciju jest da zavisi gdje radis ;)

a vremenom ti moze gumica po gumica pustat i kad sve izmjenjas izadje skuplje zato bolje sad sve sredi

Hvala ti brate i ja mislim da ce tako biti :)
 
Top