Bosch pumpa PROBLEM

Bosch pumpa PROBLEM

Radio sam bosch pumpu na audiju a4 1.9TDI 66KW.Radio mi je pravo los los majstor onaj u rajlovcu.Auto mi sad radi ko traktor pa me zanima moze li se to podesiti kompijuterski da ne idem opet njemu.Jer nije mi uradio bosch pumpu kako treba+ostale djelove nije vratio kako treba.Molim za pomoc i ako moze ovo kompijuterski da se uradi koja bi cijena bila? hvala
 
Član
Kompjuterski ne moze sigurno,dijagnostika moze samo pokazati da li faza pumpe kasni ili rano pali...odleti bilo kome da ti ufazi to,meni je radio kao traktor kad mi je bio iskocio spaner jedan,onaj sa limom zatezni sto uklopi...
Uglavnom,pogledaj jel zategnut zupcasti i da li je motor odnosno pumpa u fazi..ako je to sve uredu,mozda ces morat opet radit pumpu...
 
Član
pa gdje god da si radio, ima reklamacija, nek prave dok ne naprave. nisi budala sad ponovo placati negdje drugo ;)
 
Aladin46 je napisao(la):
Kompjuterski ne moze sigurno,dijagnostika moze samo pokazati da li faza pumpe kasni ili rano pali...odleti bilo kome da ti ufazi to,meni je radio kao traktor kad mi je bio iskocio spaner jedan,onaj sa limom zatezni sto uklopi...
Uglavnom,pogledaj jel zategnut zupcasti i da li je motor odnosno pumpa u fazi..ako je to sve uredu,mozda ces morat opet radit pumpu...
Ma spaner mi se cuje onda mora da je bas do toga.Jedino da njeg promjenim pa da vidimo


mara- je napisao(la):
Onaj AB servis? Mom starom baš dobro uradili, sve odlično radi.

Ma brate ja vise njima bicikllo nebi odvuko.Kako su mi skidali prednji dio nista nisu vratili kako treba farovi nisu uklopljeni,onda valjda mi je diro i servo pumpu nista nije pokopco kako treba.Uglavnom ono su dundjer majstori njima treba zatvorit onu radnju.

emir_89 je napisao(la):
pa gdje god da si radio, ima reklamacija, nek prave dok ne naprave. nisi budala sad ponovo placati negdje drugo ;)

Ma brate njima ni biciklo nebi vise odvuko da mi jos veci kvar naprave.
 
Top