Bosch Motronic PROBLEM BMW E30

Bosch Motronic PROBLEM BMW E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da vam javim da sam naso ECU..danas iso u tuzlu kod jednog lika sto drzi otpad samo bmw.e ima svoju radnju za servisiranje, tako da sam sa njim dogovorio da mu dotjeram da mi rijesi to, naveo je par stvari koje bi mogle biti uzrok toga..pre pola sata sam upali bengu, radi ko sat:icon_biggrin:

hvala svima koji su komentarisali ovu temu, jer ste mi svi pomogli, koliko toliko :)
veliki pozdrav svima;)
 
Član
azerb je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ma BMW je pravo ludo auto,uvijek neke sitnice i gluposti se desavaju koje uvijek vade zivce i treba se dobro nahebat dok se popravi..Jos kod nas u Sa vala nema niko da radi BMW da valja,kod svih sam majstora bio i uglavnom svi gledaju da uzmu lopatom a rezultat slab..Jedino ovlasten servis,ako ikad opet budem imao BMW to ce biti nov

Zato ima kod nas u Capljini dvojica momaka, koji jednostavno znaju sve sto se tice BMW-a, raja im dolazi cak iz Hr...extra rade, pa eto bude potrebe, znate gdje ima :)

to kod denisa ili ???
 
Član
BMW-Forever je napisao(la):
Evo da vam javim da sam naso ECU..danas iso u tuzlu kod jednog lika sto drzi otpad samo bmw.e ima svoju radnju za servisiranje, tako da sam sa njim dogovorio da mu dotjeram da mi rijesi to, naveo je par stvari koje bi mogle biti uzrok toga..pre pola sata sam upali bengu, radi ko sat:icon_biggrin:

hvala svima koji su komentarisali ovu temu, jer ste mi svi pomogli, koliko toliko :)
veliki pozdrav svima;)

kod Salema ? jeli još vozi onaj 750i
 
koki+ je napisao(la):
BMW-Forever je napisao(la):
Evo da vam javim da sam naso ECU..danas iso u tuzlu kod jednog lika sto drzi otpad samo bmw.e ima svoju radnju za servisiranje, tako da sam sa njim dogovorio da mu dotjeram da mi rijesi to, naveo je par stvari koje bi mogle biti uzrok toga..pre pola sata sam upali bengu, radi ko sat:icon_biggrin:

hvala svima koji su komentarisali ovu temu, jer ste mi svi pomogli, koliko toliko :)
veliki pozdrav svima;)

kod Salema ? jeli još vozi onaj 750i

Da kod Salema sam bio..a nisam vidjeo sta vozi, docekao me na semaforu za ECU.om :D
 
Član
jako je dobar što se tiče BMW motora samo je malo poskup na odnosu BMW otpada u Vitezu i Laktašima
 
Član
BMW-Forever je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
BMW-Forever je napisao(la):
Evo da vam javim da sam naso ECU..danas iso u tuzlu kod jednog lika sto drzi otpad samo bmw.e ima svoju radnju za servisiranje, tako da sam sa njim dogovorio da mu dotjeram da mi rijesi to, naveo je par stvari koje bi mogle biti uzrok toga..pre pola sata sam upali bengu, radi ko sat:icon_biggrin:

hvala svima koji su komentarisali ovu temu, jer ste mi svi pomogli, koliko toliko :)
veliki pozdrav svima;)

kod Salema ? jeli još vozi onaj 750i

Da kod Salema sam bio..a nisam vidjeo sta vozi, docekao me na semaforu za ECU.om :D

nema jaceg majstora od Salema u BiH za bmw, vjerujte mi govorim iz iskustva ,a voza sad bmw-a M5 1992 godina
sorry za off
 
i ja sam mislio jednom na svom autu da je izgorio ECU ali sam poslije poceo skidati sensor po sensor i nasao sam da mi je spoj bio u MAF sensoru . Samo jedna od ideja ako ti i taj izgori
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top