bordcomputer

bordcomputer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
kupio golfa mk4 danas 1.9 tdi karavan ..sutra cu ga stavit u garazu ... eh zanimam me vidio sam da ima ono cudo da pokaziva kolko trosi auto ..al neznam ukljucit.. pomoc molim vas:cool:
 
Član
Ne znam kako je na golfu ali na audi-u je na palici gde ukljucujes brisace....sa strane imas prekidac koji mozes kliknuti u dva pravca(gore i dole)....tu menjas sta ce ti bord komp.prikazivati....nadam se da si razumeo ;)[/align]

Milsim da je na golfu isto tu....
 
Početnik
shvatio sam hvala puno ..noc je bila kad je stigi iz njemacke..hehe sutra na registrciju i carinu akobogda:icon_smile:
 
Početnik
2003 ..i j*iga bio je placen u njemackoj 5500 eura sad kolko ce me j*at carina i registracija ..to neznam .. pojma nemam ..mozda sve oko 7500 eura da izadje ja bum bio zadovoljan a..auto nema packe ..neka svabica stara vozila:icon_smile::icon_smile::cool:

e da nevjerujem da ima tu rucicu nisam je primjetio ..jel ima neko da mi kaze ko ima golfa 4 bilo koja godina valjda je slicno motor ovaj moj je 1.9 TDi :icon_question:
 
Član
Na ručici od brisača imas prekidač i tu mjenaš da li hoćeš da ti pokazuje temperaturu,potrošnju,sat sa strane gore na ručici bi trebalo biti za podešavanje brzine brisača a sa strane to kad pritisneš trebalo bi da ti na displeju izmjenjuje ove parametre, tako je bar kod mene.
 
Početnik
darko13 je napisao(la):
Na ručici od brisača imas prekidač i tu mjenaš da li hoćeš da ti pokazuje temperaturu,potrošnju,sat sa strane gore na ručici bi trebalo biti za podešavanje brzine brisača a sa strane to kad pritisneš trebalo bi da ti na displeju izmjenjuje ove parametre, tako je bar kod mene.

hvala puno
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Na ručici od brisača imas prekidač i tu mjenaš da li hoćeš da ti pokazuje temperaturu,potrošnju,sat sa strane gore na ručici bi trebalo biti za podešavanje brzine brisača a sa strane to kad pritisneš trebalo bi da ti na displeju izmjenjuje ove parametre, tako je bar kod mene.

hvala puno

Nema ne čemu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top