Boracko jezero- put?

Boracko jezero- put?

eh evo mene,stigao ziv i zdrav sa napunjenim baterijama :cool:

pozara je bilo na okolnim brdima,ali da se razumijemo nije to klasicni pozar,gori suho lisce koje je opalo sa drveca i pokoje nisko rastinje,naravno to dimi pa izgleda zabrinjavajuce,ali nije toliko strasno...meni je kazem super bilo,domacinima svaka cast ;)

jos koji dan i sezona je gotova,ne naplacuje se ni ulaz vise na jezero,jako malo ljudi ima,tisina da ne povjerujes,pogotovo navecer..

hvala vam na informacijama ;)
 
Član
eto dok tebe nije bilo mi dogovorili ako Bog da na ljeto neko okupljanje gore, pa te racunamo, kad si vec bio, svidjelo ti se i to:icon_biggrin::cool::cool:
 
Član
neka si ti ziv i zdrav :cool:

rekoh ti ja za te pozare oko jezera, vise je prenapuhano nego sto je tako... a sto se tice tog okupljanja... pisite i mene, da se zacugamo :cool:
samo sto low rideri gore nece moci :icon_rolleyes:
 
Član
sub3r je napisao(la):
neka si ti ziv i zdrav :cool:

rekoh ti ja za te pozare oko jezera, vise je prenapuhano nego sto je tako... a sto se tice tog okupljanja... pisite i mene, da se zacugamo :cool:
samo sto low rideri gore nece moci :icon_rolleyes:

kume povest cu ja prikolicu, pa te natovarim i picimo do gore ne brigaj:cool::cool:

napravit ce i onaj most do slijedece godine, a gore onda laganice, sta fali ako se malo strugne:icon_biggrin:
 
Legend
Ma drug... na Boracko se isplati otici kako god i cime god...
za mene jedno od najjacih mjesta za odmor u BiH,
al bas za odmor... ;)
 
Top