Bora problem sa paljenjem

Bora problem sa paljenjem

POzdrav raja jos jednom... Da se ponovo predstavim zovem se Azer zivim u Sarajevu i vozim Boru 1.9 TDI 85 KE PD motor!
Naime problem je sljedeci, auto je normalno radilo bez problema da bi prije par dana sjeo u auto normalno upalio vozio nekih 25 minuta ne vise parkirao ugasio da bih po povrtatku nakon dva sata auto nikako ne moze da upali!! Znaci vergla konstantno isto nimalo da se javi ili bilo sta... Aku je nov, prije 20 dana mijenjan set kvacila sa zamajcem.... Ja sta sam primjetio da nema onog zujanja kada se da kontakt samo tisina kao da nisam dao kontak... Auto mi evo stoji 7 dana tako... Mislio sam da je pumpa goriva u rezervaru ali nije tj ja i nemam tu pumpu samo plovak mada sam i to danas zamjenio ali opet isto.... Ako netko zna sta bi moglo biti neka kaze! POMAGAJTE :(
 
Član
Cini mi se da ima takva ista tema vec na forumu samo sto je stara, pokusaj naci mozda ti pomogne

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
 
Član
Ma kakav plovak, ako je 85kw mora biti puma u rezervoaru da nabije gorivo pri paljenju;
Vidi pumpu ili mozda osigurac
 
Ma kakav plovak, ako je 85kw mora biti puma u rezervoaru da nabije gorivo pri paljenju;
Vidi pumpu ili mozda osigurac
Vidi drug vadio ja pumpu iz rezerva jucer nije ona standardna pumpa ima samo dvije zice na djeku to je za plovak valjda sve pumpe koje sam nalazio ili su sa 4 ili 6 zica na djeku... Kupio sam jucer istu kao kod mene i zamjenio i ista stvar samo pokaze koliko goriva ima i to je to... Al vidi jutros situaciju vratim svoju pumpu dam par puta kontakt i upali na pola kljuca.... ne kontam... 6 dana ravno nije upalio...
 
Ne skontah te dobro, kolko u tebe ima zica na djeku?
Dvije samo zice! Ne znam kako se slika ubacije da ti posaljem... Mali djek i dvije zice na njemu! Al nije mi jasno kako je auto sad upalilo narj normalnije a 6 dana nisam mogao da upalim! Alen_G60 mi rece da je senzor radilice 99% pa moram otici do majstora da mi promjeni i to
 
Član
Moze biti i senzor radilici, al nije mi nikako jasno kako 85kw i nije pumpa u rezervoaru, u mene drug to mijenjo davno i zakleo bi se da je pumpa a ne plovak, ma ja da mi ne nagadjamo, najbolje posjetiti majstora sa dijagnostikom
 
Moze biti i senzor radilici, al nije mi nikako jasno kako 85kw i nije pumpa u rezervoaru, u mene drug to mijenjo davno i zakleo bi se da je pumpa a ne plovak, ma ja da mi ne nagadjamo, najbolje posjetiti majstora sa dijagnostikom
Ne moze da vjeruje ni ovaj momak sto sam kupio pumpu od njega... Sta cu sada kada je upalio moze do majstora valjda... Hvala ti u svakom slucaju sve naj i javit cu sta je bilo
 
Top