...bolje vas nasao

...bolje vas nasao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poz i dobro dosao
dali si mozda razmisljao o nekoj dobroj dvici 16 v za 4000 km
uloziti jos 10 u nju i vozat auto za kojim se penzioneri okrecu...
 
Član
Prvo hvala Vam svima na srdačnoj dobrodošlici. Kao što već rekoh, bolje vas našao :D

Fiesta_Boy je napisao(la):
da se ti ne prezivas slucajno SIMPSON???:))))
DD
hehe, kako si pogodio :D

Sporting je napisao(la):
pozdrav i dobrodosao... moj prijedlog do 30.000... Fiesta ST, trenutno kosta 27.000 i dok je registrujes 1000... zaokruzi na 28.000
Da, i meni je ovo auto zapalo za oko, i mogu ti reći da je dosta ozbiljna opcija. Da je malo veća i komotnija, sigurno bih je uzeo u ozbiljno razmatranje, ali opet... da je veća ne bi bila 27k :)

ZAMMBO je napisao(la):
dobrodosao i imam i ja savjet uzni nesto polovno staro 2-3godine al da bude zvijer bolje nego novo onako klasika...
Nikad ne znaš šta može izletit, mada mi se ne uzima ništa od ovih silnih uvoznika za te pare. Osim možda neke dobre S3 :D

eddo je napisao(la):
pozdrav i DD .... kad vec raspolazes takvim parama .... razmisli o kupovini audia TT .... mozda cak i BMW Z3 ....
Ma to su strašna auta, ali ne tražim nešto po čemu bih se isticao. Već onako, što bi Jeremy Clarkson rekao "wolf in sheep's clothing" :D

Har3 je napisao(la):
Dobro dos'o :)

Hoces novo auto iz salona ili polovno ? :D
Novo, ili ako nađeš neku S3-cu za te pare, javi. :icon_biggrin:

dino je napisao(la):
Dobro dosao Homere! Je li Bart jos pravi belaje po skoli Icon_mrgreen
:D

nona je napisao(la):
poz i dobro dosao
dali si mozda razmisljao o nekoj dobroj dvici 16 v za 4000 km
uloziti jos 10 u nju i vozat auto za kojim se penzioneri okrecu...
Ma buraz nisam ti ja od tog zanata, nikakva ulaganja osim možda zatamnjenja stakala i nekih finih felgi.

gaga je napisao(la):
Pozzdrav.......
za 25000 se moze uzeti svasta.........ne žuri...
Nije žurba, imam fore do ljeta, ali eto znaš kako je, kad si bez auta ne možeš a da ne razmišljaš o slijedećem ljubimcu. ;)

Pozdrav svima!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top