...bolje vas nasao

...bolje vas nasao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:D

evo u kratkim crtama da se predstavim, sarajlija već 25 godina, trenutno bez automobila, nedavno se kutarisao fiat punta :icon_biggrin: kojeg sam vozio 5 godina, a inače ranije vozio i golfa 2 cl, yugu i wartburga..... strašno iskustvo a :D
inače najbliži članovi familije imaju i audija a4 iz 98 i novu octaviju, tako da imam i tu nekih iskustava

sad namjeravam konačno uzet neku zvijer, pa sam mislio otvorit neki topik vizavi toga, neke usporedbe me interesuju....... vi ako mi imate neki savjet dati, bio bih zahvalan ;)
budžet za auto bi bio nekih 30.000 maraka, iako sad u šteku imam tek 6 milja, biće neki kredit.... jebiga, jednom se živi :lol:

haj uzdravlje :)
 
Član
pozdrav i dobrodosao... moj prijedlog do 30.000... Fiesta ST, trenutno kosta 27.000 i dok je registrujes 1000... zaokruzi na 28.000
 
Član
dobrodosao i imam i ja savjet uzni nesto polovno staro 2-3godine al da bude zvijer bolje nego novo onako klasika...
 
Član
pozdrav i DD .... kad vec raspolazes takvim parama .... razmisli o kupovini audia TT .... mozda cak i BMW Z3 ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top