Boje i lakovi- Sarajevo?

Boje i lakovi- Sarajevo?

Član
Ima li gdje u Sarajevu na jednom mjestu da prodaju kitove, brusne papire, skid boju i slicne proizvode. Nemam previse vremena za hodanje, pa da mogu uzeti sve na jednom mjestu. Ima li u OBI-u ili Penny-u? Sta preporucujete? :icon_rolleyes:
 
Izlgeda ovako malo ka zatvorena mislim da fabulas pise na njoj . Znaci kad predjes sine gore prema velseicima prodjes one taksiste i ides pravo uz one krivine gore , i odma iza druge krivine sa ljeve strane vidjet ces zuta radnja izljepljena mislim da je ispod kuce odma ne mozes fuliti. Na vrh mi jezika kako se tacno zove mislim da je Tomo il tako nesto inace je lik legenda
 
Član
sub3r je napisao(la):
Ima li gdje u Sarajevu na jednom mjestu da prodaju kitove, brusne papire, skid boju i slicne proizvode. Nemam previse vremena za hodanje, pa da mogu uzeti sve na jednom mjestu. Ima li u OBI-u ili Penny-u? Sta preporucujete? :icon_rolleyes:


Sen-Su radnja kod Bosmala, imaju sve zivo, ja sam redovan kupac kod njih.
Evo link gdje ti je radnja tacno:
http://maps.google.com/?ll=43.844773,18.371168&spn=0.001085,0.002642&t=k&z=19

Gdje je ovo crveno auto parkirano odmah tu, vidjet ces nesto renoviraju, prave izlog novi pa nemaju nikakvih reklama ispred. ;)
 
Član
Evo danas odoh prvo do Velecica u Helkor, posto mi je bilo najblize i tu sam uzeo skoro sve sto mi je trebalo. Stvarno je covjek legenda, nagodan pravo, hoce i objasniti upotrebu i sve. Jedino sto nisam pitao za kredu za poliranje aluminijuma, zaboravih pitati i ne znam da li ima gore. Ako je neko kupovao vec gore ili negdje drugo nek napise. ;)
 
Član
Ima li ijedna od ovih glinu za čišćenje laka? Zatim neke dobre polir paste za plastiku?

Ili isključivo farbe itd.
 
Top