Boja za felge ?!

Boja za felge ?!

Član
Pozdrav ekipa :icon_smile:

Trebam ofarbat nekoliko felgi pa ako neko zna naziv il sifru neke dobre sive boje za felge da mi kaze pomoglo bi mi :icon_smile::icon_question::cool:

Mozda je neko vec kupovao i lakiro pa ima i sliku :cool:
 
Član
Nema od spreja nista probo sam prije nekad sa njim farbat neke felge kroz par dana matiralo i izgubila boja sjaj :icon_rolleyes:

A i onako imam kompresor tak' da mi samo treba naziv boje koju da kupim ...:icon_smile:

One kartice sa uzorcima kad gledam sve mi isto :icon_rolleyes::lol:
 
Član
ima baza siva pakovanje od pola litra za felge ti je najbolja, nema odredjenu sifru. samo jos bezbojni lak po tome.
 
Legend
kakav spray,....mani se toga ako imas potreban alat za dobro lakirati......

hmm pa sta hoces druze ? klasika...siva ili ? sjaj ? mat.... ?

ako hoces sjaj , npr kad u katalogu gledas i sve su ti iste odprilike , ajd odaberi neku , i samo reci da ti doda extra puno ikrica u bazu .... nece dat gledati u sebe kad sunce obasja ....

evo npr neke koje sam u tom fazonu ,...... siva krupna ikrica , bas dolazi do izrazaja na svjetlosti .... obavezno debelo u nekoliko faza bezbojni bacis i duugo ce biti dobre

2nu2ax.jpg


2guywef.jpg


143qlg0.jpg
 

IGY

Član
trazi da ti daju krupni kristal, i samo tim ofarbaj, i kasnije bezbojni na to
vjeruj mi provjereno ne da gledati u sebe al bas :cool::cool::cool:
 
Član
Posto si iz srebrenika i nije ti daleko otidzi do Ade on se nalazi kod termo elektrane stari put kroz bukinje odma kod prelaza preko pruge prije skretanja za rudnik momak farba pegla cini cuda sa felgama pa se posavjetuj sa njim
 
Član
Hvala svima na odgovorima i pomoci ova boja kod Enesa na fotkama je super ovako nesto i hocu valjda mi uspiju napravit :cool:

Samo neka se dobro sjaji :cool::icon_smile:
 
Član
ja sam neki dan farbo felge, uzeo sam boju od mazde, bas je bila za felge neka, i jos sam rekao da mi ubaci punoo kristalcica u nju, boja za 10 ispala ;)
cijena smijesna bila, deca 3 - 3.5km ;)
 
Član
da me neko ne shvati pogresno ja sam gore napisao sprey jer sam vidio u bingu slucajno sprrey za felge a nisam ga nikad koristio tako da i neznam kako se ponasa koliko traje i tako.naravno da je bolje uzet farbe i lijepo to ospricat.

funky je napisao(la):
ja sam neki dan farbo felge, uzeo sam boju od mazde, bas je bila za felge neka, i jos sam rekao da mi ubaci punoo kristalcica u nju, boja za 10 ispala ;)
cijena smijesna bila, deca 3 - 3.5km ;)

znas li mozda gdje se ima takva farba kupit u Tuzli jer trebao bih ja svoje prefarbat
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
zar ćeš farbati one svoje:icon_confused:


A malo da ih osvjezim izgubile su sjaj vec, nije boja ostecena al eto da promijenim malo :icon_smile: a imam i one 15 za ofarbat vec par mjeseci kako su obrusene nikad se nakanit da ih ofarbam ...:icon_rolleyes:

A moram uzet i onu temeljnu za aluminijum nema manjeg pakovanja od 1kg kosta 18 KM u jednoj radnji u drugoj 22 KM a meni ne treba toliko :icon_evil:

Vidjet cemo sutra kako su ispale kod CODE KR uzivo :icon_smile:;)
 
Top