Boja felgi

Boja felgi

Član
Nesto kontam, zimske felge, sta kako, u crnu, sjajnu, mat, u sivu, sta im raditi ?
U pitanju su ove felge:
G60wheel.jpg

Na ovo auto:
264897_10150245988953532_522243531_7232411_2326371_n.jpg

sta im raditi :icon_question: :cool:
 
Član
Rub u perla bijelu, a srce u neku drečavu plavu, zelenu, žutu, narandžastu,..., mislim da me razumiješ.;)
 
Član
Sivo ba kakva crna, ja jednom ofarbo u crno i pokako se, felga skroz mala izgleda ai ne primijeti se ove su lijepe felge samo ti njih u sivo ofarbaj ;) trazi kartice za SilverMix i izaberi neki koji ti odgovara :icon_smile:
 
Neka siva ili ova fabricka boja i btw ljepse su bez poklopca ali naravno da nema one garezi oko sarafa ako je to izvodljivo posto se masti ono stalno. Lice na one steelies sto su dolazile da korado-ima i G60 golfovima.
 

rs6

Član
sliver baza sa dosta perle i lakiraj ( samo ih dobro pripremi ) trajat ce ti dugo a bit ce perverzija dobre, imaju lijep dizajn
trebaju ti 4 dl baze i 3 dl laka znaci cca nekih 30 KM materijala ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
sliver baza sa dosta perle i lakiraj ( samo ih dobro pripremi ) trajat ce ti dugo a bit ce perverzija dobre, imaju lijep dizajn
trebaju ti 4 dl baze i 3 dl laka znaci cca nekih 30 KM materijala ....

imas li negdje sliku da vidim kako to fino lakirano izgleda, bas me zanima,,,,ovo zbog mene samog, ne zbog funky-a:lol:;)
 

rs6

Član
ArminM je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
sliver baza sa dosta perle i lakiraj ( samo ih dobro pripremi ) trajat ce ti dugo a bit ce perverzija dobre, imaju lijep dizajn
trebaju ti 4 dl baze i 3 dl laka znaci cca nekih 30 KM materijala ....

imas li negdje sliku da vidim kako to fino lakirano izgleda, bas me zanima,,,,ovo zbog mene samog, ne zbog funky-a:lol:;)

vidi jednu stvar drugar, ako je ovo kao neka za*ebancija na moj racun, bujrum dodji u srebrenik pa da vidis cime se bavim i kako radim .... a evo ti slika doduse alu je felga, sto ne znaci da se celicara ne moze ovako uradit ....

slika0225.jpg
 
Član
rs6 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
sliver baza sa dosta perle i lakiraj ( samo ih dobro pripremi ) trajat ce ti dugo a bit ce perverzija dobre, imaju lijep dizajn
trebaju ti 4 dl baze i 3 dl laka znaci cca nekih 30 KM materijala ....

imas li negdje sliku da vidim kako to fino lakirano izgleda, bas me zanima,,,,ovo zbog mene samog, ne zbog funky-a:lol:;)

vidi jednu stvar drugar, ako je ovo kao neka za*ebancija na moj racun, bujrum dodji u srebrenik pa da vidis cime se bavim i kako radim .... a evo ti slika doduse alu je felga, sto ne znaci da se celicara ne moze ovako uradit ....

slika0225.jpg

ne ne,nije zajebancije, ne znam zasto si to pomislio
htio sam da vidim kako ta silver sa perlom izgleda kad se fino lakira,,,iz jednog cistog razloga sam to trazio, jer sam ja trenutno u fazi pripreme svojih alu felgi za farbanje
a privuklo me ono sto si rekao oko materijala, znaci za cirka 30km se uzme dovoljno materijala da se fino ofarba
ja licno imam i neke druge boje u glavi, ali eto,vagam sta mi je najbolje,,,daleko od toga da sam te zajebavao;)
 

rs6

Član
ArminM je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
sliver baza sa dosta perle i lakiraj ( samo ih dobro pripremi ) trajat ce ti dugo a bit ce perverzija dobre, imaju lijep dizajn
trebaju ti 4 dl baze i 3 dl laka znaci cca nekih 30 KM materijala ....

imas li negdje sliku da vidim kako to fino lakirano izgleda, bas me zanima,,,,ovo zbog mene samog, ne zbog funky-a:lol:;)

vidi jednu stvar drugar, ako je ovo kao neka za*ebancija na moj racun, bujrum dodji u srebrenik pa da vidis cime se bavim i kako radim .... a evo ti slika doduse alu je felga, sto ne znaci da se celicara ne moze ovako uradit ....

slika0225.jpg

ne ne,nije zajebancije, ne znam zasto si to pomislio
htio sam da vidim kako ta silver sa perlom izgleda kad se fino lakira,,,iz jednog cistog razloga sam to trazio, jer sam ja trenutno u fazi pripreme svojih alu felgi za farbanje
a privuklo me ono sto si rekao oko materijala, znaci za cirka 30km se uzme dovoljno materijala da se fino ofarba
ja licno imam i neke druge boje u glavi, ali eto,vagam sta mi je najbolje,,,daleko od toga da sam te zajebavao;)

drago mi je da nije zajebancija, posto me onaj smajli sto se kesi iritira :) pa tako

al ajd, pa vidi silver baza sa perlom ti kosta 1 dl 5 KM ( tj ta silver sa slike samo sto je tu malo poprljava pa se ne vidi bas najbolje al na svjetlu je odlicna ) imas ti i skuplje silver sa jacom perlom, a lak ti je takodje oko 5 KM po dl, ako neces iznutra felge farbat onda ti je dovoljno dl baze po felgi, 0.5 dl laka po felgi znaci moze se proci sa 2 dl laka .....
 
Top