board comp - opel corsa 2008

board comp - opel corsa 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako, interesuje me da li neko zna kako se na bordu od opel corse 2008 moze vidjet podaci o potrosnji i sl stvari. nadjem ja ono podesavanje vremena, datuma, muzike, jezik, mjerenje vremena voznje i slicne zahebancije, al ne znam kako da nadjem one podatke o prosjecnoj potrosnji i sta jos ide...

eto ak neko zna bio bi zahvalan. da napomenem jos jednom, radi se o najnovijoj corsi. interijer ovakav

Opel_Corsa_int1.jpg
 
Super Moderator
interijer je ovakav samo nema NAVI jel tako :D
salim se navi je bezpotrebna svar nego da predjemo na board comp...
pa drug trebalo bi bit ko i u ostalih auta na rucici za zmigavce... mozda ima neki krug da ga okreces (ko u mene na fordu) il pritisces rucicu sa strane... probaj mozda i na tablama trebas pritiskat one tipkice za restartovanje kilometraze i tako to...
a ako ima multifunckionalni volan pribaj na njemu nesto pritiskat jer je tako u mercedesa :D
 
Član
ma ima sve, samo sto je druga boja, al nije ni bitno, nego mislim da sam skonto, tj vidio na you tube...
znao sam da ima neka caka, ja probo drzat duze ono BC dugme - board comp, drzo jedno 4 sec i odusto, i nadjem na you tube lik drzi jedno 6-7 sec i pojavise se "skrivene" opcije. a prebacuje se na tipkicama lijevo-desno, ili na volanu. svedno...

eto bio sam na dobrom tragu heheheh :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top