Bmw zadnji tocak nakrivljen

Bmw zadnji tocak nakrivljen

Član
54hdf7.jpg


imam problem zadnji tocak mi stoji u krivo ovaj zaokruzeni dio je izbacen naprijed u odnosu na zadnji dio tocka i to nekih 5-6 cm,do cega bi mogao biti problem.

evo na ovoj slici se malo bolje vidi o cemu se radi
2lkdyqc.jpg
 
Član
Ili je udaren pa je deformisano ili treba uraditi špuru, tačnije TOE http://driftjapan.com/blog/wp-content/uploads/2007/11/toe-in-vs-toe-out.jpg ;) otiši na optiku
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ili je udaren pa je deformisano ili treba uraditi špuru, tačnije TOE http://driftjapan.com/blog/wp-content/uploads/2007/11/toe-in-vs-toe-out.jpg ;) otiši na optiku

hvala ti drug sutra cu na optiku a nije udaren to je zakljucio auto limar je nije nikad farban fabricki lak je na njemu tako da to iskljucujem mislio sam da je otisla lafeta posto su zadnji tockovi u pitanju,vjeruj mi spura mi nije ni naumpala.hvala na odgovoru
 
Član
Ne znaci da nije udaren ako je lim ok, mozda je nego driftao pa sastavio tockom u trotoar.

U tom nece biti tragova na limariji, ali bit ce posljedica na trapu vozila.
 
Super Moderator
Kineticki :lol:
Na spuru drug otidji obavezno. I gume su potrosene neravnomjerno pretpostavljam?
 
Član
bmwovima su seleni problem, al tada tockovi idu u minus... moze bit da je neko bacao cvil s njim pa poljubio ivicnjak
 
Član
isto sranje sam imao na e36...mozes to rijesiti, otpustis sarafe na lafetu,, nastimas tocak kako ti odgovara(pajserom :D) i onda zavrnes,,jedan mora cuvati tocak a drugi sarafe stezat :D kod mene je uspjelo,,sad ne znam kakva je kod tebe situacija na trapu ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne znaci da nije udaren ako je lim ok, mozda je nego driftao pa sastavio tockom u trotoar.

U tom nece biti tragova na limariji, ali bit ce posljedica na trapu vozila.

neznam drug nista otici su sutra u servis na dizalicu i da vidim sta je,nisam nikada vidio vako nakrivljen tocak :icon_rolleyes:

Sahman_Turbe je napisao(la):
isto sranje sam imao na e36...mozes to rijesiti, otpustis sarafe na lafetu,, nastimas tocak kako ti odgovara(pajserom :D) i onda zavrnes,,jedan mora cuvati tocak a drugi sarafe stezat :D kod mene je uspjelo,,sad ne znam kakva je kod tebe situacija na trapu ;)

volio bih promjenuti lafetu :) al ako trebadne i pajserom stimat cemo samo nek stoji ravno :lol: sala

allroad je napisao(la):
Kineticki :lol:
Na spuru drug otidji obavezno. I gume su potrosene neravnomjerno pretpostavljam?

sutra idem na spuru ako me ranije puste sa posla ako ne cekat cemo do slobodnog dana,gume su potrosene neravnomjerno al samo na toj jednoj strani druga strana je ok
 
Član
dizel_powerr je napisao(la):
Ma nista, samo ti to zapali i zivio.. To je zbog to sto me nisi provozao krug.. :D

hehe vidjet cemo do cega je evo kanulo je nekih para pa cu sutra rijesiti ovo i onda ide krug obavezno
 
Top