BMW-Z4

BMW-Z4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
fast..tuning20 je napisao(la):
pa sto uze tuniran auto da napucas

i to je tuniran od strane
AC Schnitzer



vidio od tebe :lol:

salim se :D zezno se

fin je rad drug... samo tako nastavi i posto si pocetnik radi ovako pomalo nemoj odma na onaj tuting sa spojlerima i to ;)
 
Član
ideja ne valja,niko ne radi tunirana auta,pokusaj naci stock auto i uradi ga,nisi bas nesto extra radio,al ovo sto si radio je dobro,posebno mi se svidja kak si promijenio bolju,koliko sam primjetio stvarno je precizno odradjeno
samo nastavi;)
 
ovo zvuci providno cuj prvi rad u ps-u ti pa jos 5-orica pa hocemo li svi rec moj prvi rad u ps-u. ovo je ocigledno, za ovaj rad a i za onog golfa IV malo nize trebalo je dosta vjezbe da bi se postigla ona preciznost pa nemoj te vise tih "pocetnickih radova" kad to nisu sigurno je najmanje cetvrti rad ak nije i kasniji.:icon_question:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
pa sto uze tuniran auto da napucas

i to je tuniran od strane
AC Schnitzer


da ali ako malo bolje pogledas mozes uociti par detalja koje sam izmenio kao npr.boju,farove,hladnjak sam sklonio itd!!!!!!!!!!!

fast..tuning20 je napisao(la):
pa sto uze tuniran auto da napucas

i to je tuniran od strane
AC Schnitzer



jos nisam toliko ispraksan da mogu uklopiti spojlere,ali radim na tome,a i pored toga nikako nemogu da nadjem odg. sliku!!!!!!!!!!
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
ovo zvuci providno cuj prvi rad u ps-u ti pa jos 5-orica pa hocemo li svi rec moj prvi rad u ps-u. ovo je ocigledno, za ovaj rad a i za onog golfa IV malo nize trebalo je dosta vjezbe da bi se postigla ona preciznost pa nemoj te vise tih "pocetnickih radova" kad to nisu sigurno je najmanje cetvrti rad ak nije i kasniji.:icon_question:

ako mislis na moju 4 budi siguran da je to prwi rad u ps-u;)
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
ovo zvuci providno cuj prvi rad u ps-u ti pa jos 5-orica pa hocemo li svi rec moj prvi rad u ps-u. ovo je ocigledno, za ovaj rad a i za onog golfa IV malo nize trebalo je dosta vjezbe da bi se postigla ona preciznost pa nemoj te vise tih "pocetnickih radova" kad to nisu sigurno je najmanje cetvrti rad ak nije i kasniji.:icon_question:

možda ljudi prvi rad rade po nekoliko dana ili čak više,ja sam svoj prvi rad radio skoro sedmicu jer sam se trudio da bude što manje greški,na kraju
se tako možeš izvježbati pa ti rad izgleda mnogo bolje nego da ga radiš samo jedan dan ;)
a inače ispod 4 ili 5 dana nemože se ništa kvalitetno uraditi pa makar....

@joccam_94
za početnika dobro samo nastavi vježbati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top