BMW Z3 M Coupe V10 by osamnaestogodisnjak

BMW Z3 M Coupe V10 by osamnaestogodisnjak

Član
leoncupra je napisao(la):
koje ulozene pare jednostavno je mogao kupit novog Z4 is. ili mercedesa sl, plovnog mozda i amg55
on topic:
nesto nestima motor treba imat tacno 507ks , jedino da nije prigusen iz nekog razloga.
ovdje su treabli opsezni zahvati na svemu..i nije mi jasno da je v10 uspio stat unutra.
cudo stvarno.

ja ti komentara..fkt si smjesan...mogo je al nije..cejf mu bio da rastavlja,sastavlja,improvizuje i njemu svaka cast na tome..
ima pare da radi sta mu je cejf..a sigurno da ima u garazi i neke nove super pile..
 
Član
a shto svi idete na to cuj ima para pa mu se moze....


mozda je momak poduzetan te je neko platio da mu ovo napravi... mozda su ga i sponzorisali... ko zna nemojte odma crnjake bacat...
 
Član
da i ja sam to htio reci ne mora znaciti sad da je lik milioner, ili mu tata....takvi kako rekoh kupuju ferrari ne sklapa im se nista jer im nije bit sto vole auta nego radi furke....

nisu to neke spektakularne pare...moze biti da je radio odredjeno vrijeme skupljao pare i uz podrsku obitelji kupio auto...
koje je cak i razbijeno bilo a i to nesto govori...klasican balkanski mentalitet je da mlad covjek ne moze zaraditi sam nista tako da vecina i ne pokusava:icon_biggrin:
 
Član
Svidja mi se ovo pravo (mada bacam hejt na Z3 kupe) ali ovo cjenim
Pa ako ima jos ko ovakvih projekata neka postavlja;)
 
Član
z3 sa s50 masinom je ubojica na stazi i cesti zato i nosi naziv STREET ROCKET
a jos sad 200 ks jaci od originala hm... bas me zanima kako bi prosli ti amg-ovi i slicni gore navedeni u postovima.
a inace ovaj v10 moze i u kocku stati bez problema a kako nece u nesto novije sa prostranijim motornim prostorom.
i rece neko nisu spektakularne pare pa za neznam kako ubijen z3 treba dati podosta novca , v10 motor se nemoze naci bez 10 000eura a dje onda prepravke gomila alata garaza peezdarije 50 000eura minimalno ovakav projekt.
znam o cemu pricam slazemo v8 u kocku pa to vuce brdo novca a ovo je jos 10 puta skuplje.
iako nebi bio problem odraditi da neko financira :)
 
Član
pa ok tako sam i mislio nekih 50k eura....
a sta sad nisu to neke spektakularne pare kako reko koje se ne mogu zaraditi....
i ferrari od 150k eura je mnogo skuplji....
npr.rodjak mi je u USA uzeo merca 55 000$ sa 19 god...on zaradio sto je mogao, ostalo otac dodao....
a nisu milioneri sad neki, prosjecna americka obitelj :)
 
Član
jbg kolega kakva smo mi zemlja kad nam je 90% auta na forumu starije od 90 og godista i sve skupa ne vrijedi ko jedan dobar automobil
 
Član
Ako se procita o decku nije neki burzuj i nije mu palo sa neba. Od malih nogu momak vozi kojekakve trke i tako zaradjuje. Trenutno vozi kruzne trke ili tako nesto i sam je sebi napravio kocku za takmicenja a sada i Z3. Pa se meni cini da ne radi ovo iz dosade ili cejfa negoa bih rekao da je ovo investicija.
 
Legend
ovo nije humano , svaka njemu cast , mnogi imaju novce ,ali nemaju mnogi zelju i volju raditi ovakve projekte
 
Član
Knezho je napisao(la):
Ako se procita o decku nije neki burzuj i nije mu palo sa neba. Od malih nogu momak vozi kojekakve trke i tako zaradjuje. Trenutno vozi kruzne trke ili tako nesto i sam je sebi napravio kocku za takmicenja a sada i Z3. Pa se meni cini da ne radi ovo iz dosade ili cejfa negoa bih rekao da je ovo investicija.

potvrda moje teorije;)
pretpostavka da je ovo 'jeftino' nasao sve s obzirom da se odlucio na ovakav projekt...

@scaneru jbga istina kod nas se ovo tesko moze zaraditi do 18te....ali jbga kakvo smo mi mjerilo uspijesne i razvijene zemlje, rupetina od drzave vecina se bori za zivot a ovakve masine vidja samo na slikama;)
 
Član
Ovo sigurno ide koooo hitna....:cool:...extra projekt,sto kazu sa parama ide sve lakse......
 
Odkud mu pare i kako on ovo financira ja se time uopste ne zamaram. Ja se vise divim sta su oni napravili u ovim rupama od radionica sa seljackim alatima, pa ja imam bolji alat u garazi od ovih nekih radionica...
 
Top