BMW Z3 M Coupe V10 by osamnaestogodisnjak

BMW Z3 M Coupe V10 by osamnaestogodisnjak

Ne da mi se pisati, jer sve se vidi na slikama, uglavnom mladi Bugarin Denis koji ima 18 godina je ubacio V10 iz M5-ice u razbijeni Z4 Coupe, evo kako to izgleda...
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php


attachment.php

attachment.php

attachment.php
[
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 
Član
ko je spreman financirati za 20 dana v10 kocku vozati po selu sve ima samo treba novac za to isfinancirati dobra volja je bitna naravno kao i smisao za ono sta radis ali ako novaca nema... mozemo se slikati
 
Član
Extra :cool: , bas me interesuje kako idu i jedan i drugi ( Z3 , E30 ) :icon_smile:
Pogotovo sto mu na sajtu pise da Z3 sad ima 530 KS :)
 
Član
svaka mu cast zna znanje a i talentiran je..i lijepo sklopljeno i lakirano posebno..
jbga pare mu se posrecile to stoji....
kako neko recu bez para se mozes slikat (ili mastati)...
ali kakvih hajvana ima imaju pare al nemaju ni zrno mozga (dokaz je anti-tuning tema;))
ovo neki ametan bogatas ...inace takvi odu i kupe citavog ferrarija, merca ili eMa ne petljaju s 'tunniranjem' i prepravkama:icon_biggrin:
 
Super Moderator
JD. je napisao(la):
440 konja a taj V10 inace ima 500 ? :icon_question:




Nije izvadio ono power dugme iz M5 samo je motor prebacio pa zato nema 507 :lol:

salu na stranu... bmw je odlican ispao i projekat je zanimljiv ;)
 
koje ulozene pare jednostavno je mogao kupit novog Z4 is. ili mercedesa sl, plovnog mozda i amg55
on topic:
nesto nestima motor treba imat tacno 507ks , jedino da nije prigusen iz nekog razloga.
ovdje su treabli opsezni zahvati na svemu..i nije mi jasno da je v10 uspio stat unutra.
cudo stvarno.
 
Top