BMW X5 Kupovinaa misljenje

BMW X5 Kupovinaa misljenje

BHT Ovisnik
Mirsado je napisao(la):
i ja se dvoumim izmrdju x5 tuarega u xc90 ??? koliko trazi za ovoga ne izgleda lose.
x5 i xc90 isto 2 suva između kojih bi dobro razmislio, ali bas nedavno sam citao u nekom od automagazina da je ovaj xc90 odlican izbor, malo skuplji za odrzavati od limuzina ali kako sam vidio cijene dijelova i sl. nista vele posebno skupo
 
Član
Icealen je napisao(la):
[

aaaaa kad ovo procitam najezim se :icon_mad: .....kakav potrosac sinee de usporedi X5 i Touarega........Touareg uzme najmanje 3-5l vise nego X5

ja imam 535d sa 272ks i trosi oko 9-10l po gradu.....tako da nema sanse da X5 uzme vise od 11l

petom brzinom 40km/h
 
Super Moderator
Sad se sjeti da sam ja gledao ovog X5 cini mi se, bas kad je kod sere bio, imao je puno vece felge i fino je izgledao. cini mi se da ima zracno vjesanje
 
Član
allroad je napisao(la):
Sad se sjeti da sam ja gledao ovog X5 cini mi se, bas kad je kod sere bio, imao je puno vece felge i fino je izgledao. cini mi se da ima zracno vjesanje

bio je u sero auto ... ne znam to ali ovo mu je zimski set felgi :)
 
Član
Ja sam voziko onu straiju X5 2001 3.0d trosio je oko 15 ak litara sarajevske vožnje
da je nešto bio jak i nije vala . . . dok ovaj face lift model od 2003 je punoo bolji od ovog starog
i ako vec oces X5 dizel ganjaj samo facelift model
 
Super Moderator
Facelift je 2004 godiste nema ih 2003. i taj je model kad vec hoces dizela bolji od starijeg
 
Član
allroad je napisao(la):
Facelift je 2004 godiste nema ih 2003. i taj je model kad vec hoces dizela bolji od starijeg

ma ima ih i 2003 nezz koji mjesec pred kraj godine su ih poceli izbacivat pa do 2007
sto se tice motora od starog i facelifta
razlika je drasticna ovaj facelift je punoo jaci i manje trosi
ako nisi imo priliku vozit provozaj oba vidjeces
a i sto se tice odrzavanja i kvalitete bolji je ovaj facelift :)
 
Super Moderator
Rijetkost da ih ima 12 mjesec 2003 al to je rijetkost bas
Ma imam ja X5 facelift, sad ce 7 godina kako je kod mene, mogao bi ja njemu 4 stranice napisati u X5 al sam to vec toliko puta napisao na forumu i stvarno mi se vise ne da... ko da ce on mene poslusati, ionako ce po svom :D
 
Član
allroad je napisao(la):
Rijetkost da ih ima 12 mjesec 2003 al to je rijetkost bas
Ma imam ja X5 facelift, sad ce 7 godina kako je kod mene, mogao bi ja njemu 4 stranice napisati u X5 al sam to vec toliko puta napisao na forumu i stvarno mi se vise ne da... ko da ce on mene poslusati, ionako ce po svom :D

ma baš tako . . .
:cool:
 
Top