Bmw X5 3.0d

Bmw X5 3.0d

Član
Predobar, bmw vise na forumu :D

Unutrasnjost predobra sa tim sjedistima, samo ove srebrene tipke na navi vrati u crnu i to bi bilo to.

Naravno zatamni sve prozore da se nista ne vidi , zlatni lancic preko vrata i ruka kroz prozor haha.
Ne mogu se skinuti samo bezveze da ih cupam pa da moram navi traziti... Lanac nista zatamljivanje isto nista jebo auto u kojem se ne vidi ko ga vozi ;)
 
Član
Koliko ce te izaci ako nije tajna sve ukupno, kod mene je jaran uzeo 2004 isto iz svice sve za 15 hiljada ce ga izaci, a Bmw perfekt ista boja felge 19-ke brdo opreme
auto koje kupis iz svice nije evropski proizvod i na njega se obracunava full carina i porez tacnije 34,8 posto pa mi nije jasno da ga dodje tako mala cijena do duse ja sam imao malo vise papira mozda 500 km sam dao vise na carinu i porez a kod mene je stariji 2003 ...
 
Član
Prelijep je , boja baš elegantna isto kao i točkovi , tako da ne diraj ništa , samo ćeš ga usrati.
Riješi te estetske sitnice , ove crne dijelove nikako u boju auta samo crno i samo gas i redovno održavanje
Isto za spuštanje , ja nisam za , jer realno sa tim gubiš i jedinu prednost SUV-a nad običnim autima , plus X5-ici ružno stoni camber u minusu nazad a i trap će prije dobiti, koji je sve samo ne jeftin za to auto
 
Član
auto koje kupis iz svice nije evropski proizvod i na njega se obracunava full carina i porez tacnije 34,8 posto pa mi nije jasno da ga dodje tako mala cijena do duse ja sam imao malo vise papira mozda 500 km sam dao vise na carinu i porez a kod mene je stariji 2003 ...
Može i iz Švice se uvesti bez carine ali X5 ne može jer ne napravljen u USA
 
Član
Prelijep je , boja baš elegantna isto kao i točkovi , tako da ne diraj ništa , samo ćeš ga usrati.
Riješi te estetske sitnice , ove crne dijelove nikako u boju auta samo crno i samo gas i redovno održavanje
Isto za spuštanje , ja nisam za , jer realno sa tim gubiš i jedinu prednost SUV-a nad običnim autima , plus X5-ici ružno stoni camber u minusu nazad a i trap će prije dobiti, koji je sve samo ne jeftin za to auto
Necu ni farbat plastike sto je crno ostaje crno. Kako ga je fabrika ofarbala tako ostaje. Svidja mi se optika od is-a i to mi je vrh stvarno...
 
Top