Bmw X5 3.0d

Bmw X5 3.0d

Član
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg Eh,
Nakon sto sam prodao dvojku nakon velike zalosti prije 5 dana sam kupio BMW X5.
Godiste 2003
Presao 300000 okruglo
Sport paket
Profilisana sjedista ima neke opreme brdo.
3.0d 135kw/184ks
Automat mjenjac
Za pocetak ide farbanje komplet ima nekih sitnica pa da bude u globalu vrh.
Stavio sam svoje felge 20 cola zadnje 10j 315-35 prednje 8j 275-45
U planu idu opruge 30/30 eibach
Distanceri 2cm naprijed nazad
Mapa 40hp
I naravno sredjivanje farova.
Radit ce se dosta toga ali polagano bez zurbe.
 
Član
Meni konkurencija :D
Dobar je , i mom malo fali da se popne na 300000 .
Ne znam samo sta bi ti rekao za to spustanje, ima jedan kod nas u gradu ne znam sta je tacno radio uglavnom spustio ga nekako al grozno izgleda od pozadi kad se pogleda, previse mu se tockovi razvukli
 
Član
Meni konkurencija :D
Dobar je , i mom malo fali da se popne na 300000 .
Ne znam samo sta bi ti rekao za to spustanje, ima jedan kod nas u gradu ne znam sta je tacno radio uglavnom spustio ga nekako al grozno izgleda od pozadi kad se pogleda, previse mu se tockovi razvukli
To nije nesto pretjerano 3cm komsija mi ima jednog na gewindama svakako cu od 4.6is optiku stavljat tako da cu na obrvama dobiti oko 3cm jos bit ce mi tockovi previse ubaceni u blatobrane... Ja sam svog od prijatelja iz svice kupio odrzavan auto mjenjac nov turbo nov pumpa goriva nova sve to stavljeno unazad 2 godine. Samo sto na limu ima posla pogotovo naprijed od kamencica a uz to neko mi poplasio lajsnu ispod fara i nosac parking senzora nazad. Ali polagano sve cu da rijesim jbga. Jedino sto me zeza pdc ne moze nikako da se upali nezz zasto dugme pritiscem nista zvjkova nema nikakvih...
 
Član
Ee da usput pitanje smijem li polirat stopove isto kao i farove ? Ovi na gepeku mi malo matirali :)
 
Super Moderator
smijes, al ne znam bas hoce li puno pomoci. ja sam isto poliro bas te na gepeku, skroz drugacije izgledaju nakon nekoliko godina od tih koji su fiksni
fin primjerak izgleda nek je sa srecom. samo nemoj da ti tockovi vire vani ziv bio
 
Član
Ma kak
smijes, al ne znam bas hoce li puno pomoci. ja sam isto poliro bas te na gepeku, skroz drugacije izgledaju nakon nekoliko godina od tih koji su fiksni
fin primjerak izgleda nek je sa srecom. samo nemoj da ti tockovi vire vani ziv bio
vo virenje vani nema toga nije dvica a i onda ga ne mozes naprati koliko ga zamlati voda i blato xD
Ma sutra ja njih skidam i poliram pa kako god ispadne
 
Član
Ee da usput pitanje smijem li polirat stopove isto kao i farove ? Ovi na gepeku mi malo matirali :)

nemoj dzaba, ja sam ostao bez ruku polirajuci a i masina bez cetkica polirajuci, apsoulutno nista nisam dobio, plastika jednostavno dobije neku lružičastu boju , jedino rjesenje je crveni transparenti sprej, i onda ce jednu godinu biti kao i vanjski stopovi, nakon tih par mjeseci, jedna godina , oni su ponovo ruzicasti...
što se tiče tih senzora, najbolje ti je spojit na dijagnostiku, ako ih ne mozes naci na dijagnostiki crko ti je modul onda
 
Član
nemoj dzaba, ja sam ostao bez ruku polirajuci a i masina bez cetkica polirajuci, apsoulutno nista nisam dobio, plastika jednostavno dobije neku lružičastu boju , jedino rjesenje je crveni transparenti sprej, i onda ce jednu godinu biti kao i vanjski stopovi, nakon tih par mjeseci, jedna godina , oni su ponovo ruzicasti...
što se tiče tih senzora, najbolje ti je spojit na dijagnostiku, ako ih ne mozes naci na dijagnostiki crko ti je modul onda
Ma onda cu ih kupiti ha ya da se ne peglam bezveze... Ma za pdc pitam onako informativno jer cekam carinu da zavrsim papiri mi jos nisu gotovi cim budu idem dijagnostiku prikopcat kod majstora da to vidim. Reci mi jel se kod tebe koza imalo izlizala?
 
Član
Odlican je a zasto ne probas polirati,ja sam jednom purol pastom presao i nisam mogao vjerovati da su dobile sjaj...ako nista onda vodobrusni,transparentni i lak ili foliju crvenu.
 
Član
Ma onda cu ih kupiti ha ya da se ne peglam bezveze... Ma za pdc pitam onako informativno jer cekam carinu da zavrsim papiri mi jos nisu gotovi cim budu idem dijagnostiku prikopcat kod majstora da to vidim. Reci mi jel se kod tebe koza imalo izlizala?

kod mene je bež enterijer, samo vozačevo sjedište ima tragova koristenja, onaj dole dio gdje se sjedi, mogu ti rec da je pomalo nezgodan za ulazit i izlazit, bukvalno se moras plazat po sjedistu i uvrtat guzicom , dok je suvozacevo sjediste i zadnja klupa kao da nikad niko nije sjedio
 
Član
Koliko ce te izaci ako nije tajna sve ukupno, kod mene je jaran uzeo 2004 isto iz svice sve za 15 hiljada ce ga izaci, a Bmw perfekt ista boja felge 19-ke brdo opreme
 
Predobar, bmw vise na forumu :D

Unutrasnjost predobra sa tim sjedistima, samo ove srebrene tipke na navi vrati u crnu i to bi bilo to.

Naravno zatamni sve prozore da se nista ne vidi , zlatni lancic preko vrata i ruka kroz prozor haha.
 
Član
M
Koliko ce te izaci ako nije tajna sve ukupno, kod mene je jaran uzeo 2004 isto iz svice sve za 15 hiljada ce ga izaci, a Bmw perfekt ista boja felge 19-ke brdo opreme
a mene je mizerno nesto dosao jer sam ga od prijatelja kupio stim da sam platio carinu i porez full 35 posto jer je iz svice nije EU. Mozda nekih 5200 km ce me doci sa registracijom. Jer sam ga dobio na poklon od prijatelja. Et.. Nije mi jasno da ce ga doci 15 jer meni su ga procjenili na 5500€ obracunali porez i usluge speditera 4280 i plus registracija...
 
Član
kod mene je bež enterijer, samo vozačevo sjedište ima tragova koristenja, onaj dole dio gdje se sjedi, mogu ti rec da je pomalo nezgodan za ulazit i izlazit, bukvalno se moras plazat po sjedistu i uvrtat guzicom , dok je suvozacevo sjediste i zadnja klupa kao da nikad niko nije sjedio
Da da to sam skontao ma da nisam iznenadjen sa tim plazanjem imam i ml-a 2003 god ista stvar izadjes iz sjedista kao niz tobogan jos se isprljas od one cijevi na pragovima. SUV je to jbga ...
 
Top