BMW ST 320

BMW ST 320

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gaga je napisao(la):
koliko ja znam, e36 ima 2.0 samo sa 6 cilindara, nema sa 4 :icon_question:

pa vidis da neznas.....st nemoze imat vise od cetri klipa ako uopste znas sta je ST a ako se razumjes u auta tolko kolko je imo bmw iz 90 godine klipova bio je 2.0 motor i imo preko 200ps
 
Član
nedo je napisao(la):
gaga je napisao(la):
koliko ja znam, e36 ima 2.0 samo sa 6 cilindara, nema sa 4 :icon_question:

pa vidis da neznas.....st nemoze imat vise od cetri klipa ako uopste znas sta je ST a ako se razumjes u auta tolko kolko je imo bmw iz 90 godine klipova bio je 2.0 motor i imo preko 200ps

Pa dobro decko nije znao a u neku ruku i razumljivo...
 
Član
m50b25 je napisao(la):
gaga je napisao(la):
koliko ja znam, e36 ima 2.0 samo sa 6 cilindara, nema sa 4 :icon_question:

To je S14 motor, isao je u E30 M3 i bio je cetvrtak sa 2.0i obujma i nekih 195KSa... kasnije su izlazile verzije EVO redni 4 cilindra obujma 2500ccm i snagom od 235KSa..

e nek si mu objasnio svaka cast.....
 
Član
2,0l s14 je bio za italjiansko trziste a inace je bio 2,3l 195 pocetni do 2,5 238ks evo II
 
Član
335i je napisao(la):
2,0l s14 je bio za italjiansko trziste a inace je bio 2,3l 195 pocetni do 2,5 238ks evo II

Da ;) 2.0is je ///M na Talijanski nacin... Inace Italija u svakoj liniji ima svoje posebne zakonske norma o opremljenosti automobila tako da u primjeru BMWa u popisu opreme posebno bude naveden model za Italijansko trziste...
 
Član
m50b25 je napisao(la):
335i je napisao(la):
2,0l s14 je bio za italjiansko trziste a inace je bio 2,3l 195 pocetni do 2,5 238ks evo II

Da ;) 2.0is je ///M na Talijanski nacin... Inace Italija u svakoj liniji ima svoje posebne zakonske norma o opremljenosti automobila tako da u primjeru BMWa u popisu opreme posebno bude naveden model za Italijansko trziste...

radi poreza se to uradilo u italiji je sve sta je preko 2000ccm placa se neki ekstra porez na luksuz (nisam siguran da je jos tako ali tad je tako bilo)
 
Član
sta se gadjate pojmovima,recite,treba 4 klipa i et:lol:
sala:D
i'm just a kid born a little too late:D
 
Član
Ovo je auto od Nigela Mensella. Blok je 2,3 preradjen,radilica olaksana i ima vise obrtaja, sekvencijalni mjenjac 6 brzina do 100 km/h za 3,6 sekunde

ima 4 klipa. klipovi radjeni u italiji,a klipnjace su iz Japana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top