BMW se vraća u DTM 2012. godine

BMW se vraća u DTM 2012. godine

Član
Slabo ja ovo pratim, ustvari nisam upucen, kako se zove ono gdje Leoni TDI deru BMW-ove :icon_question:
 
Član
To gdje ih Leoni deru je WTCC iliti World Touring Car Championship :)

A vidjet cemo hoce li u DTM-u uspjeti sta, il su potpuno zaostali :lol:
 
Član
pa evo nakon koliko godina BMW se vratio naprimjer u motociklizam sa svojim RR1000 i u Super Stock klasi je imao skoro 3 puta vise poena od drugoplasiranog.....
tako da.....nemojte ga potcijeniti ni ovdje....
 
Član
"Ne trebamo zaboraviti da je BMW u prošlosti dva puta osvojio DTM šampionat sa vozačima Ericom van de Poeleom i Robertom Ravagliom koji su trijumfovali 1987. i 1989. godine vozeći BMW M3 E30."
 

MTR

Član
European Touring Car Championship (ETCC) – Since 1968, BMW won 24 drivers' championships along with several manufacturers' and teams' titles.

World Touring Car Championship (WTCC) – BMW won four drivers' championship (1987, 2005, 2006 and 2007) and three manufacturers' titles (2005–2007).

ovo necu ni spominjat :lol::lol:

Nürburgring – BMW won the 24 Hours Nürburgring 18 times and the 1000km Nürburgring twice (1976 and 1981).
 
Ovo je baš krasna vijest, ali za mene ,što se tiče neke napetosti u nadmetanju i gledanju ovih novih utrka, ne predstavlja skoro ništa, jer nikada više neće biti ovakvih auta, i utrka punih emocija, i ovakvog rivalstva....:icon_biggrin: :


mix22.jpg



:123: http://www.youtube.com/watch?v=0imiKLD5MLA&feature=related :123:
 
Porschefan : imas li neki dobar tekst o M3 DTM ?? Da otvorimo temu o ova dva giganta , ja imam nekih dobrih tekstova o 190E DTM pa bi se moglo napraviti nesto lijepo i korisno za raju ? :)
 

MTR

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Porschefan : imas li neki dobar tekst o M3 DTM ?? Da otvorimo temu o ova dva giganta , ja imam nekih dobrih tekstova o 190E DTM pa bi se moglo napraviti nesto lijepo i korisno za raju ? :)

daj daj to to :cool::cool::cool::cool::cool:

sierra Cosworth i ostala prateca ekipa , samo daj tu temu
 
eto nek' svako zaduzi po jedno auto pa cemo otvoriti temu , ja cu ( naravno ) pisati o Mecki i to za pocetak samo o 190E a ako tema bude uspjela , mozemo hronoloski ici pa preci lagano na W202 , E36 ... :)
 
Top