BMW Project

BMW Project

Član
Hvala druze :D a nadam se da ce izgledati dobro hahaaha Vidjecemo kad se zavrsi ako bude izgledalo bezze nece ici u auto hahaha :D
216313.gif


I da ovdje ja mislim da bi trebali ici komentari :D
http://bhtuning.com/threads/bmw-project-komentari.71358/page-15
 
Poslednja izmena:
Član
Heheh zvuk brutala,potrosnja opada unazad a zar ne bih trebala da ide kazaljka naprijed kao kod svih,po ovakvim ubrzavanjima trebala bi da se zakuca na max udesno xD
 
Član
@Matej19, bi trebala ali da sam stgelao kako je fabrika stelala, onda bi isla, kad sam nastelao po fabrici onda jeste kazaljka isla na 30L i tek u cetvroj i petoj spusti na nekih 20+L, ali jaa sam stelao prema sebi onda bude ovako :D sada samo prvom kad ga zavrnem ode na 25+L :p
@Buldog, ma sigurno ne valja sat, evo imam ih 3 i nesto sva 3 izgleda ne valjaju :D :D
@Skrabo, a stelao sam ja njega na svoj nacin davno kad sam ga zavrsio nastelao ga, odnos zraka i goriva, paljenje, itd... i poslije toga je milina hehehe :D
 
Član
Motor je onaj isti sto sam ga radio kad sam sastavljao auto, 2.0 M20B20 razvodnik na bloku, nije na glavi kao u 2.5
 
Član
Hvala hvala druze :D a opet sam ganjao da dobijem max performanse motora (za sada sa svim fabrickim) :D dobro ide za svojimžh 120konja
803958.gif
 
Poslednja izmena:
Top