BMW predstavio novi "super auto" sa oznakom Z29

BMW predstavio novi "super auto" sa oznakom Z29

Član
sumnjam da je ovo novi bmw..unutrasnjost..volan iz 2000 godine..satovi od z4...sjedista od CSL-a pa nije bmw na to spao...ovo je neki cuner u pitanju:icon_smile:
 
Član
sub3r je napisao(la):
ajmo sad svi jabi dati po minus, sto je stavio ovo na forum :D

zezam se... necemo ga dirati, hajmo traziti ovog dizajnera... masakrirao je BMW, i sve sto on predstavlja :icon_sad:

Nemojte dosta mi je sto sam sok dozivio kad sam vidio ovu rugobu od Auta :icon_sad:
 
Hm...dizajner malo zatvorenih ociju crtao auto il sta :icon_question: Hajd sto je on crtao zatvorenih ociju...al kako je neko mogao ovo napravit stvarno :icon_question: Katastrofa!
 
Član
Hehe... Pa ljudi razocaraste me sa znanjem, ovaj je koncept predstavljen jos 2001.god. Ove godine na njemu se vrse pokusi u M-odjelu sa koristenjem odredjenih lakih metala i legura koje se koriste u Formuli 1.
U principu to znaci samo da je ovaj koncept zamorce za eksperiment koji bi jednog dana mogao zazivjeti u nekom novom modelu... :icon_smile:
 
Član
hudler je napisao(la):
Hehe... Pa ljudi razocaraste me sa znanjem, ovaj je koncept predstavljen jos 2001.god. Ove godine na njemu se vrse pokusi u M-odjelu sa koristenjem odredjenih lakih metala i legura koje se koriste u Formuli 1.
U principu to znaci samo da je ovaj koncept zamorce za eksperiment koji bi jednog dana mogao zazivjeti u nekom novom modelu... :icon_smile:

Uprkos svemu je ruzan mogli su ljepse zamorce napravit. To je i meni od pocetka bilo jasno da ovako nesto nece nikad vidjeti javne ulice ali je u isto vrijeme sok da nakon tako fenomenalnog Z6 u javnost se pojavi ova rugoba.
 
vidi se da ova studia nije radjena u skorije vrijeme,kao sto je i napisano gore kompletiran je 2001g,tako da u ovom vremenu sad u kojem mi zivimo izgleda fuj,ali zato prije 10 godina bilo je ovo cudo za oci :icon_smile: moje misljenje
 
Član
aha sakrivali su auto 10 godina da bi ga sad prezentirali nidje veze,ma dajte ljudi pa ovo nema veze s bmw ovo je neko pravio auto za sebe samo pogledajte volan i sve ce biti jasno. ima na discovey ona serija chop shop :)
 
Top