BMW naletio na gradilište autoputa A1, jedno poginulo

BMW naletio na gradilište autoputa A1, jedno poginulo

Član
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u ranim jutranjim satima dogodila na putu M17, u dijelu koji prolazi kroz naselje Klopče kod Zenice, jedna osoba je poginula, a dvije su teško povrijeđene.
b_120512009.jpg

Do nesreće je došlo kada je putnički automobil marke BMW, bh. registarskih tablica, u velikoj brzini naletio na gradilište dijela novog autoputa A1.

Dvoje teško povrijeđenih prebačeni su u Urgentni centar Kantonalne bolnice Zenica gdje je nad njima odmah urađen hirurški zahvat.

Uviđaj na mjestu nesreće obavlja ekipa kriminalističkih i saobraćajnih inspektora MUP-a ZDK i nadležni kantonalni tužilac Borislav Milešić.

Istraga o ovoj nesreći je u toku.

Izvor: Klix.ba


PS. Kolko se ja razumijem u Zenicu ovo je bilo gore prije Lasvanske petlje ili se lik momacki zaletio pa preskocio Bosnu i razbio se u Gorici sto je relano gledano nemoguce.... Inace komplet infrastruktura je ocajno uradjena isao sam u toku ove godine par puta za Sarajevo no comment..
 
Član
RIP :icon_cry:
Stvarno strasan udes, poznajem povrijeđene.
Ovo se desilo kod BP Maypet, inace je sve obiljezeno ali komplikovano....
 
Član
R.I.P :icon_sad: Danas je u Ilijasu voz zgazio neku stariju zenu mozak joj se rasuo noge otpale :icon_sad::icon_sad:
 
Član
rip

prolazio dok su odvlacili auto, rastavljeno totalno, mada kazu i da je brzina bila daleko iznad ogranicenja... ruzno je i govorit, ali moralo se dobro gasat i ne vidjet znakove i blokadu...

i pored ovoga, na pravcu kod radakova, covjek prelazio cestu i kombi naleti na njega, sta je sa njim, nezz, taman se potrefili dok ga je hitna odvlacila :icon_rolleyes:
 
Član
zao mi je kad neko pogine, kao sto neko vec rece ruzno je pricati, ali bgm brzo se vozi, treba paziti
 
Član
Vozili brzo vjerovatno, a tu blizu pumpe se silazi par desetina metara sa M17...rade neke instalacije ispod, pa je preusmjereno...obilježeno jeste, ali vjerujte jako slabo...nigdje velikih znakova radova, semafora da blinkaju...
 
Član
ma nije obiljezeno kako treba katastrofa :icon_mad::icon_mad: dobro ih nije vise poginulo tu zao mi momka bas
 
Top