BMW Meet Mostar 14.9.2014.

BMW Meet Mostar 14.9.2014.

Član
Kolege prave BMW meet, na vec dobro poznatoj pisti u Mostaru, pa su me zamolili da nabacim i ovdje objavu:

Naravno svi ljudi dobre volje su dobrodosli sa svojim vozilima na druzenje, utrke na 402 za sva vozila rostilj i hladno pice su po prihvatljivim cjenama osigurani.

14.9.2014. s pocetkom od 12h, vidimo se!!!
 
Član
Nije pod moranje BMW, bitno je dobro druzenje i ono sto je svima najdraze utrke na 402, naravno uz osnovna pravila i red, da organizator ima sve pod kontrolom a svima ce biti dopusteno neobavezno utrkivanje :)
 
Član
Naravno da ima, i mislim da ce i ovaj put tako biti, kako se cini vrijeme ce nas posluziti, tako da samo pun gas i uzivancija :)
 
Član
Kakvi problemi, sve je proslo extra, s obzirom da je momcima prvi event sitne zamjerke cemo zanemariti ostalo vrh
 
Član
Prvo šta je ona "utrka" motora predstavljala?
Kakav je ono gore skup bio na kraju staze kad je bio burnout?
Hodaj gore-dole stazom, a komentator se ne čuje šta priča...
Očito niste bili na pravim eventima kad vam je ovo extra, čista nula moje mišljenje, a i još mnogih koji su ga izrazili. To što su prvi put organizirali ne vadi ih, svaka čast na pokušaju, želim im puno sreće ali na detalje moraju pazit jer oni čine razliku
 
Član
Zar je tebi imalo smisla da se burnout radi kod komentatora gdje su izlozena auta bila?
Ne nisam nikad bio nigdje na nijednom eventu pa neznam stvarno kako bi ikakav pokusaj necega trebao izgledati.
Najlakse je sjediti za tipkovnicom i pisati komentare, a znam da nije nimalo lako bilo napraviti nesto slicno ovome.
 
Član
Uredu što je burnout udaljen od komentatora, nego onaj skup još gore naviše gdje su auta bila... ma nebitno...
U Širokom su dva moja prijatleja organzirali skup. Isto prvi put, s tim da nisu imali lokaciju na gotovo... daleko je bolje skup ispao.
Ja znam da s ovim tu pisanjem neću ništa promjenit, i opet kažem želim im svu sreću i da dogodine budu bolje organizirani, svaka čast na pokušaju ali kad se radi nek se radi kako treba
 
Član
Bio sam i na tom skupu, ono gore je bio obicni skup, dosta dobro odradjen, ovi su momci pokusali sve dici na malo visi nivo. Ko misli da moze bolje bujrum :)

 
Član
Ma ako treba sljedeći put sam i ja u organizaciji, samo reci kome se treba javit. Jer uvijek sam za za ove evente, sve sam ih posjetio što sam bio u mogućnosti i sve ću ih posjećivat. A ako treba i organizirat
 
Top