BMW M7 ipak dolazi?

BMW M7 ipak dolazi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
S8 ima 420 KS...zato sam i reko priblizno...al to stoji za ogibljenje...
al eto, nek svako fura ba svoje...ja kazem meni glupo, nekom ce se mozda i svidjet, ako uopste izadje...;)
 
Slazem se fayom,ko hoce luksuz idi brate ka sedmici.Hoces sport idi ka M3,hoces nesto od oba svijeta idi ka m5.

I opet ponavljam motorsport i luksuz jednostavno ne ide zajedno,na kraju dobijes neki hibrid,nije ni cisti sportas nije ni cisti luksuZAS :D

Glupost za mene,kao sto mi je glupost i sami SUV,a kamo li M SUV (x5 M)

Jbg,ja sam tradicionalan cojek:D
 
Super Moderator
nema potrebe za M7 kad ima taj jaki 760i...mozda samo paket opreme M... za mene je S8 obicni A8 sa sportskim paketom opreme (nesto kao BMW sa M opticom), a da ima RS8 to bi bila druga stvar... M7 je isto sto bi bio i RS8... mislim da je to bezveze bar po meni
 
Član
Pošto nemogu da čitam ove dezinformacije onda moram i ja malo da tipkam...
S8 od 360Hp ili 420Hp za nepovjerovati...
U Audi-u S8 se trenutačnom modelu se nalazi V10 5.2 455Hp i extremno je brži od W12 A8...
Još nešto razlike između Audijevih S i A modela su nebo i zemlja o RS neću ni pričati...
Također kada vidite npr. Audi A4 S-line, to nema nikakve veze sa opremom i difrecijalem koji se nalazi ispod S4...
Da skratim priču S8 je extremnom poštovano i brzo vozilo...

Slažem se da treba biti BMW M7 jer postoje kupci i za to...
S8 koji stiže krajem 2010. na tržište će imati oko 600Hp....

:icon_exclaim:
 
Član
Salle je napisao(la):
joj jeste mi čudni, ks nikad dovoljno, šta fali, kad se covjek voza u svojoj 7ici a zna da mu neki porsche ili ferrari i sl. nemogu ga otrest... šta ga *****, ima para, hoce da vozi i da bude manga.. pa neka izvoli malo dublje u džep i tu je NOVI BMW M7 :D...

pa Audi ima S8, a mercedes da ne pricam S-class-a amg, brabus, carlson, wald, ... šta fali da i bmw ima svoju M7 haha...

i kad bi imao love uzeo bi radije neku S8 ili S-clasu AMG, ili BMW M7, nego obicne ;)

pa stvar je sto bmw vec ima motor koji je malo slabiji al ima veci obrtni moment...i cemu onda motor za M7?shvatio bih da je M oprema,to svaka cast,al davat puuuno vise para,da bi imao oznaku na haubi i na gepeku,nema logike,kad vec skoro iste performanse mozes imat u "obicnom" modeli 760...al eto,i ovo ce naci svog kupca...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Pošto nemogu da čitam ove dezinformacije onda moram i ja malo da tipkam...
S8 od 360Hp ili 420Hp za nepovjerovati...
U Audi-u S8 se trenutačnom modelu se nalazi V10 5.2 455Hp i extremno je brži od W12 A8...
Još nešto razlike između Audijevih S i A modela su nebo i zemlja o RS neću ni pričati...
Također kada vidite npr. Audi A4 S-line, to nema nikakve veze sa opremom i difrecijalem koji se nalazi ispod S4...
Da skratim priču S8 je extremnom poštovano i brzo vozilo...

Slažem se da treba biti BMW M7 jer postoje kupci i za to...
S8 koji stiže krajem 2010. na tržište će imati oko 600Hp....

:icon_exclaim:

jebaji ga, ja razmisljao samo o starim 8icama, jer one idu takve snage... :p onakve što ja imam :p
 
Član
Salle je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Pošto nemogu da čitam ove dezinformacije onda moram i ja malo da tipkam...
S8 od 360Hp ili 420Hp za nepovjerovati...
U Audi-u S8 se trenutačnom modelu se nalazi V10 5.2 455Hp i extremno je brži od W12 A8...
Još nešto razlike između Audijevih S i A modela su nebo i zemlja o RS neću ni pričati...
Također kada vidite npr. Audi A4 S-line, to nema nikakve veze sa opremom i difrecijalem koji se nalazi ispod S4...
Da skratim priču S8 je extremnom poštovano i brzo vozilo...

Slažem se da treba biti BMW M7 jer postoje kupci i za to...
S8 koji stiže krajem 2010. na tržište će imati oko 600Hp....

:icon_exclaim:

jebaji ga, ja razmisljao samo o starim 8icama, jer one idu takve snage... :p onakve što ja imam :p
;)
 
Super Moderator
edoze je napisao(la):
Salle je napisao(la):
joj jeste mi čudni, ks nikad dovoljno, šta fali, kad se covjek voza u svojoj 7ici a zna da mu neki porsche ili ferrari i sl. nemogu ga otrest... šta ga *****, ima para, hoce da vozi i da bude manga.. pa neka izvoli malo dublje u džep i tu je NOVI BMW M7 :D...

pa Audi ima S8, a mercedes da ne pricam S-class-a amg, brabus, carlson, wald, ... šta fali da i bmw ima svoju M7 haha...

i kad bi imao love uzeo bi radije neku S8 ili S-clasu AMG, ili BMW M7, nego obicne ;)

pa stvar je sto bmw vec ima motor koji je malo slabiji al ima veci obrtni moment...i cemu onda motor za M7?shvatio bih da je M oprema,to svaka cast,al davat puuuno vise para,da bi imao oznaku na haubi i na gepeku,nema logike,kad vec skoro iste performanse mozes imat u "obicnom" modeli 760...al eto,i ovo ce naci svog kupca...


slazem se s tobom edoze ;)
da taj M7 ima vise konja pa hajd al ima skoro isto ko i 760i tako da mislim da je bezpotreban ;)
 
Član
možda ce manje trošiti M :p a i biti tik Tvrđi i sigurniji na brzom uletanju u krivine i sl.

pa nek je to dvoje samo, vrijedi ga opet uzeti...

pa stare a8 tipa D2 od 94-'02 su imale S8 360KS, 4.2l; a imale su A8 6.0 W12, oko 450KS, ali opet su ih dosta ljudi uzimali S8, jer je bio malo niži, tvrdi, bolje leži u krivinama, i sl.

dok su A8 6.0 bile bolje tehnicki opremljene i udobnije...čak ih većina izlazilo sa sufiksom L, tj A8L (long)
te su 8ice bilo malo duze u odnosu na A8/S8...
 
Član
Salle je napisao(la):
možda ce manje trošiti M :p a i biti tik Tvrđi i sigurniji na brzom uletanju u krivine i sl.

pa nek je to dvoje samo, vrijedi ga opet uzeti...

pa stare a8 tipa D2 od 94-'02 su imale S8 360KS, 4.2l; a imale su A8 6.0 W12, oko 450KS, ali opet su ih dosta ljudi uzimali S8, jer je bio malo niži, tvrdi, bolje leži u krivinama, i sl.

dok su A8 6.0 bile bolje tehnicki opremljene i udobnije...čak ih većina izlazilo sa sufiksom L, tj A8L (long)
te su 8ice bilo malo duze u odnosu na A8/S8...

Žao mi je što te moram ispravit( al kad je riječ o Audiju jednostavno moram).

od 94. do 2002. nije postojao A8 W12L

L oznaka ti se odnosi na motor ne veličinu auta...
Dakle W12l u Audiju i mnogim drugim tvrtkama... BMW, MERC.... sve se na motor odnosi...
Znam da ispadam papak sa ispravljanjem al morao sam...
 
Član
do mene je za ovih 420 KS...to ima A8 W12...S8 ima 450...njih sam dvojicu pomjeso...uglavnom glupost kako god...
 
Član
BaxRS4, meni ne smeta kada me netko popravlja i ni u kom slucaju ne ispadaš papak, niti se ljutim ili bilo šta,...

ali mislim da nisi ti u pravu, jer postojao je, i to evo vidi, jer sam ja dosta tražio o a8-icama kao što je u mene pa znam... najači forum za a8 fanove, www.a8-freunde.de... eto tako i tu ima svašta a evo na wikipediji imaš detaljno objašnjeno..

http://hr.wikipedia.org/wiki/Audi_A8

pa ti sad, vidi, ja sam se zeznuo nije 450, nego 420ks je imao tadasni 6.0w12...,.(mada nije čudo da mnogi griješimo u ovome, jer su fakat a8ice te rijetkost a pogotovo ove 6.0w12...)

a nije ista dužina auta,
a8L
2001 Audi A8 L 6.0
mfulbright1.JPG

Wheelbase 3010 mm
Length 5164 mm
Width 1880 mm
Height 1438 mm
Kerb weight 1980 kg

A8 (obicni)
4SA-4.JPG

1996 Audi A8 4.2 quattro
Wheelbase 2882 mm
Length 5035 mm
Width 1880 mm
Height 1440 mm
Kerb weight 1720 kg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top