BMW M3 na stazi

BMW M3 na stazi

Član
Ovdje sve sami pro vozači :cool: a recite mi šta bi vi znali kad bi došli na Ring? Apsolutno ništa isto kao i on, svi vozate neke tdijeve od 100 i manje konja a svi bi bili stručnjaci kad bi sa automobilom od 420 KS došli na najtežu stazu na svijetu!

Ajde ne prosipajte se. :icon_rolleyes:
 
Član
olensoner je napisao(la):
Blavac, veze nema, pogledajte ovog tipa u R8, ovako kako mogu vidjeti izgleda malo stariji, ali vozi odlicno. Halal mu pita!

nemožeš to porediti, to je audi i quattro :p :D

al doduše, svi bmw vozaci su ovakvi... jel to zbog auta ili zbog kompleksa neznam :D :lol::lol::lol::lol:
 
Član
strasno sve Sena do Sene ne serite i meni bi starh uhvatio prvi put na stazi jako auto poslije 2 3 kruga mozda bi bolje i bilo da je malo priglup jest al sad Boze moj
 
Član
Salle je napisao(la):
nemožeš to porediti, to je audi i quattro :p :D

al doduše, svi bmw vozaci su ovakvi... jel to zbog auta ili zbog kompleksa neznam :D :lol::lol::lol::lol:

Ne bi vozili BMW da znaju vozit i sta je auto :lol: Salim se :D

Goca bio pro il ne, od ovog bi vozio bolje to je sigurno. Ovaj ajd sto nema pojma o stazi, al nema pojma ni o voznji, o nicem. Isto kao da je do prije 15 minuta igrao Need for speed, pa mu dali pravi auto da nauceno primjeni. Ev jedan video ekipe iz HR sa drugog foruma, prvi put na stazi, auto Swift 1.6 sa 125 KS...

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/f4R97pv0Vv4?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/f4R97pv0Vv4?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
Ovdje sve sami pro vozači :cool: a recite mi šta bi vi znali kad bi došli na Ring? Apsolutno ništa isto kao i on, svi vozate neke tdijeve od 100 i manje konja a svi bi bili stručnjaci kad bi sa automobilom od 420 KS došli na najtežu stazu na svijetu!

Ajde ne prosipajte se. :icon_rolleyes:


upravo to,

hajmo spisak ko je IKAD vozio Nurburgring-om i sa kojim autom i kada . valjda ce biti 10 ljudi

1. Muha - BMW 540i August 2010
2. ....
 
Legend
nurburgring je sto kazu "mit" od staze, fino je ovaj momak odvozio

ako ikad.....volio bih bar iskusiti s nekim drugim u zescem autu
 
Član
kad god upalim gran turismo, samo vozim ovom stazom... tako da :D

a od auta, hmm RS6, M5, M3, hahah šta hoćeš ! hahahah :lol:
 
Član
muha je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ovdje sve sami pro vozači :cool: a recite mi šta bi vi znali kad bi došli na Ring? Apsolutno ništa isto kao i on, svi vozate neke tdijeve od 100 i manje konja a svi bi bili stručnjaci kad bi sa automobilom od 420 KS došli na najtežu stazu na svijetu!

Ajde ne prosipajte se. :icon_rolleyes:


upravo to,

hajmo spisak ko je IKAD vozio Nurburgring-om i sa kojim autom i kada . valjda ce biti 10 ljudi

1. Muha - BMW 540i August 2010
2. ....

Najbolje vrijeme koje si postigao! :icon_question:
 

MTR

Član
muha je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ovdje sve sami pro vozači :cool: a recite mi šta bi vi znali kad bi došli na Ring? Apsolutno ništa isto kao i on, svi vozate neke tdijeve od 100 i manje konja a svi bi bili stručnjaci kad bi sa automobilom od 420 KS došli na najtežu stazu na svijetu!

Ajde ne prosipajte se. :icon_rolleyes:


upravo to,

hajmo spisak ko je IKAD vozio Nurburgring-om i sa kojim autom i kada . valjda ce biti 10 ljudi

1. Muha - BMW 540i August 2010
2. ....

Nisam doduse na ringu , al zato Paul Ricard 2004 ( blizu Marseja u Francuskoj ), Volvo S60 T5R , 3 nezaboravna dana :icon_biggrin: , jel posteno :cool:
 
Član
sve neki trkaci i svi se nesto furaju ja sam ovo ja sam ono ...................... pa moze li i jedna tema da prodje da pojedinici ne isticu sebe cccccccccc
 
Početnik
a to sto ste vozili ringom i tim poznatim stazama neznaci da ste bolji od ostalih :D
 
Top