BMW M3 Film

BMW M3 Film

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jaba78 je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
stavljaj embed link kad kopiras;)

kako mislis embed?

ovo kopiras u post

new-2.jpg


video ce se prikazat kao slika a ne samo link

aha, ok imat cu to na umu
tnx;)
 
olensoner je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
joj ne znam sta bih prije izabrabo, nju ili M3:icon_biggrin:

Jednostavno-izabereš M-a i nađeš X ovakvih i boljih... na isti način :D

a cuj, moj rodjak iz svice ima M3 e92, ali ga nece zenske... jes' da je star, debeo i posijed:D

Pogrešne on ženske traži onda :D nek dođe u Bosnu pa ih neće morat ni tražit kako stoje stvari, same će da dolaze...neke naravno :D
 
hakkler je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Užitak se plaća :D
al je i bio definitivno full užitak :icon_smile:
još ako joj je i vozač bio kakav s obzirom na to kako ga gleda... :D :lol:
M3 je to ;)
zanimljiv članak na tu temu...:icon_biggrin:
http://www.automotoportal.hr/2009/10/26/video-bmw-m3-ce-zadovoljiti-svakog-muskarca-ali-i-zenu/

I ima i nema smisla napisano...opet je tu najbitniji faktor vozač ;) barem onom ko želi da uživa u vožnji, jer ne znam kakav auto da je ako vozač ne zna voziti taj auto opet to nije to...naravno, to važi za one koje to zanima a ne one kojima je samo bitno da budu viđene u nekom skupom autu s nekim matorim koji vozi taj auto 40 km/h al su one ipak glavne jer su sjele u takav auto :D
Sve u svemu, moje mišljenje za muškarce koji kupuju neka određena auta da bi impresionirali ženski rod je da im fali nečeg drugog...kao recimo ljepote ili cm :D
a za žene koje privlače takva auta samo iz ovog razloga koji sam navela-vjerovatno su živjele u lošim financijskim uslovima pa pokušavaju da zadovolje svoju potrebu za boljim statusom u društvu na taj način što će tražiti takvu vrstu muškaraca koje već spomenuh ;)
I uglavnom se takvi i pronalaze...jer oni normalni izbjegavaju ovu vrstu ljudi pošto su to uglavnom ljudi uskih shvatanja i plitkog razmišljanja ;)
 
Član
Pa vjerovatno je tacno ovo sto kazu, al jbg. nismo mi takve srece ni da imamo ovakav automobil a kamo li da skrenemo pogled neke zene na sebe:D

Treba se drzati surove realnosti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top