BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Konacno :)

Danas ugradjeno osvjetljenje od BMW-a E39 sa dvije LED diode narandjaste extra ispalo prezadovoljan,Lela je nesto slikala pa mozda postavi i slikicu koju;););)
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

Evo stigla Lela sa slikicama od novog osvjetljenja :)

Cisto da se vidi razlika ovo je staro osvjetljenje skinuto sa BMW- a:
2ikdrmf.jpg

2dwhgl0.jpg



I novo tek svjeze postavljeno :):):):)
24g4p4o.jpg


Ovako izgleda kada se upali pozicija :) taraaaaa
2v30o74.jpg

qzksr9.jpg

29xxij6.jpg
 
Super Moderator
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

a racunar ti druze za tako te stvari skoro uvijek izbaci lambda sonda pa ti sad gledaj gdje mu je kvar jer na lambdi ima senzor koji javlja gresku a na tom dijelu sto ti je otiso nema
joj ovo one ledice sto uvijek svijetle pa ti navece osvijetle malo unutrasnjost to je meni predobro imai kod mene u roveru i naprijed i nazad
to sam tek skonto nedavno kad smo se s mora vracali samo mislim da su u nas plave bas ono fino osvjetli nije ruzno i tamno :D
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Konacno :)

TDi Power je napisao(la):
Danas ugradjeno osvjetljenje od BMW-a E39 sa dvije LED diode narandjaste extra ispalo prezadovoljan,Lela je nesto slikala pa mozda postavi i slikicu koju;););)


Nije ugradjeno,nego lijepo reci Lela ga ugradila..nije moglo samo nikako
 

gox

Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

:icon_smile: znaci bolje ide moramo se probat ;)

led extra :icon_biggrin:
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Konacno :)

GTI 16V je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Danas ugradjeno osvjetljenje od BMW-a E39 sa dvije LED diode narandjaste extra ispalo prezadovoljan,Lela je nesto slikala pa mozda postavi i slikicu koju;););)


Nije ugradjeno,nego lijepo reci Lela ga ugradila..nije moglo samo nikako

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: pa da ;)

allroad je napisao(la):
a racunar ti druze za tako te stvari skoro uvijek izbaci lambda sonda pa ti sad gledaj gdje mu je kvar jer na lambdi ima senzor koji javlja gresku a na tom dijelu sto ti je otiso nema
joj ovo one ledice sto uvijek svijetle pa ti navece osvijetle malo unutrasnjost to je meni predobro imai kod mene u roveru i naprijed i nazad
to sam tek skonto nedavno kad smo se s mora vracali samo mislim da su u nas plave bas ono fino osvjetli nije ruzno i tamno :D

Odavno ja to ganjam da ugradim,extra izgleda blago osvjetli ma super;)

GOX01 je napisao(la):
:icon_smile: znaci bolje ide moramo se probat ;)

led extra :icon_biggrin:

Moze nije problem znas da se ja neustrucavam probati ni sa onim ko je brzi :)
Bitno je da se okrece turbina hahahahaha:lol::lol::lol::lol::lol:
 

IGY

Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

ma ja bi luster neki stavio
ili plafonjeru :lol::lol::lol:

hehe odlicno ispalo
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

IGY je napisao(la):
ma ja bi luster neki stavio
ili plafonjeru :lol::lol::lol:

hehe odlicno ispalo



Suti bilo je pacijenata koji su stavljali one halogenke za kucnu upotrebu 12V:lol::lol::lol:
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

GTI 16V je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
lelo sljedeci put slikaj bez blica ;);)

htjela sam ja slikati bez blica ali vec se prilicno smracilo i vjeruj da se na slikama nista nije vidjelo

Ma vala lafo 5.0MP nidje veze slike nekakve isprane boje,a eto kupicemo mi bolji :icon_smile:
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

Nisu bitni MP za kvalitetu slike, to je cisto marketing, raja se zaleti na te MP bez potrebe. Kod nas misle, sto vise MP to bolji aparat, sto i nije bas najtacnije. Ja kad sam ovaj svoj aparat kupovao pojma nisam imao koliko to MP ima, jer sam znao da ima preko 5, a meni vise i ne treba :D
 

IGY

Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

hehe ko sto i boki rece, kod mene je onaj aparat 6mp pa vidi slika :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top