BMW Kraj duge tradicije

BMW Kraj duge tradicije

Član
wade je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ahahahah :D :D ja se taman obradovao reko makli su ono sugavo osvjetljenje i stavili bijelo, ali i ovo je vec nesto :D

sugavo?bijelo?:icon_rolleyes:
zasto imam osjecaj da je svaki tvoj post nesto protiv bmw-a?tebi kazes sugavo,95% od ljudi koji voze bmw vole,odnosno svidja im se to kako ti kazes sugavo osvjetljenje...sve je to subjektivno,tebi sugavo,meni nije..,nigdje ne pise da odustaju od rwd,nego samo da uvode model s fwd,sto je meni krivo ali zakoni trzista sve mjenjaju pa i najstarije tradicije:icon_confused:

potpis
 
Član
zadnji puta kad je bio jedan test BMW-a Astra je komentirao kako zadnji pogon ništa ne valja....vidi se da je čovjek veliki znalac....;)
 
Član
Hvala Bogu pa i dalje rade BMW prema njegovim iskrenim fanovima a ne ovim novopecenim jer bi i on na k.... licio..
 
Član
Slobodno misljenje...mislim da BMW samo hoce J A S N O da stavi do znanja ostalim proizvodjacima kako se prave auta...pa makar i na prednji pogon :)
 
Član
pa vec je pokazao i dokazao kako se prave :) pa hajd i prednjasa da imaju za one koji su jos plašljivi da idu na RVD :)
PREDNJA VUCA JE IZMISLJENA DA I ONI KOJI NEZNAJU VOZITI VOZE AUTE :p
 
Top