BMW F30 - sta znaci ovaj znak?

BMW F30 - sta znaci ovaj znak?

Član
Pozdrav.

Nikako ne mogu da odgonetnem cemu sluzi ovaj saobracajni znak na slici. Osim sto se nalazi na instrument tabli, nalazi se i na head up display-u.

e0e30f548937f3e9a894b390d747f4a1.jpg
 
Član
Ogranicenje? Imas senzor za prepoznavanje ogranicenja brzine.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
I ja sam pretpostavio da je to, ali ovaj znak se nikako ne mijenja, kao da ne prepoznaje znakove. Stalno stoje tri crtice unutar ovog znaka.
 
Član
Ja mislim da je ogranicenje brzine ali preko navigacije.ako imas navigaciju uopste.onda mozda nema nase mape ili nesto sl.opet nisam sig
 
Super Moderator
vjerovatno ukljucen speed limit. koliko pise tu? to sam stavljas koliko hoces da ti pise i kako hoces da upozorava kad predjes odredjenu brzinu
 
Član
Da da, imam navigaciju ali nema nase mape.

Imam i opciju speed limit ali kad to ukljucim pokazuje mi na posve drugom mjestu.

9cc8c3e2da7a909e63b2e98891b8aa33.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Proradilo samo od sebe, izgleda da ne prepoznaje nase znakove. Proradilo cim sam usao u HR.

28ae3b0d5d199c673f68d2a43d7bac68.jpg
 
Član
pa mi smo divlji zapad za nauku, infrastrukturu i tehnologiji, kod nas se uglavno palamudi i pametuje a generalno smo nacija nesposobnih i glupih ljudi
 
Član
Mislim da te 3 crtice stoje kad nije nijedan znak očitan, kad očita kao na drugoj slici stoji eto "60" ...
 
Član
Mozda sto u eu znakovi nisu samo limeni kao u BiH. Maloprije gledam, reflektuju svjetlost. Možda zbog toga.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Top