BMW F30 328i

BMW F30 328i

Član
Pozdrav svima!
Dugo me nije bilo na forumu, auta su malo bila u drugome planu, ali sada sam tu, i to s novom prinovom. :)
CLK je jos prošle godine našao novoga vlasnika, a ja sam nakon 6 mjeseci trazenja, nasao i kupio tačno ono što sam zelio.
Radi se kao što i sam naslov kaže o BMW-u 328i, 2.0 biturbo, 245 KS, 2012 godina, sa full opremom i pređenij 78.000 KM( Swiss premium paket ), kupljen od prvog vlasnika.
Auto sam lično kupio i dovezao, te nakon zavrsetka papirologije i sanacija prednjih oštećenja, auto je konacno spremno za uzivanje u voznji iz kojih razloga je i kupljeno :)

IMG_0462.jpg IMG_0457.jpg
 
Član
Izvukao sam se bmw ovom linijom, poslije e90 izgleda fantastično. Kako si zadovoljan autom, kvalitet unutrašnjosti, motor, performanse? Odlično mu stoji bijela, neka je sa srećom. Mašina ipo
 
Član
Izvukao sam se bmw ovom linijom, poslije e90 izgleda fantastično. Kako si zadovoljan autom, kvalitet unutrašnjosti, motor, performanse? Odlično mu stoji bijela, neka je sa srećom. Mašina ipo

Bijela boja je i trazena, zajedno sa maksimalnom mogucom opremom, jer BMW je jako skrt sa osnovnom opremom, i meni licno preloše izgleda. Unutrasnjost vrhunska. Sve je kvalitetno uradjeno, prelijepo estetski, i jako funkcionalno i prilagođeno vozaču. Postacu slike unutrasnjosti poslije. Što se tiče performansi, ide od 0-100 za 5,5 sec u sport+ modu, nuff said :D
Potrasnja je vise nego ok, krece se od 7-12l, sve zavisi od stila i moda voznje u kojem se vozi, Sve u svemu jaaako zabavan i izvlaci osmijeh na lice :D
 
Član
IMG_0368.jpg

Evo i koja slika unutrasnjosti. Malo su losije kvalitete jer su sa neta, slikano telefonom, ali vidi se sto treba da se vidi :)

IMG_0369.jpg

IMG_0371.jpg

IMG_0622.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Auto od opreme ima, pa gotovo sve. Radi se o Sport paketu opremu sa jos nekim dodacima.
- full kozni paket sa prosivenim crvenim koncem
- sportska sjedišta
- velika navigacija
- Harman Kardon ozvucenje
- glasovne komande
- grijanje sjedišta
- adaptivna bixenon svjetla
- šiber
- park senzori naprijed i nazad
- 18-ke felge
- 8-stepeni automatski mjenjač sa F1 šaltanjem na volanu itd
 
Super. Čestitam, auto je vrhunski i boja i oprema.
Samo ovo ubrzanje do 100 na razini 335i ne štima. Osim ako netko prije nije radio nešto na motoru ?! :)
 
BHT Ovisnik
Svaka čast na izboru auta, rođak je kupio istog, samo dizela. Jako prostran i udoban auto. Nek je sa srećom !
 
Top